Postřikovací koncentrát k likvidaci čmelíků, červených ptačích roztočů MILBEN EX, 1l

Neohodnoceno
 
 

Tekutý koncentrát k likvidaci čmelíků a jiných parazitů, 1l, účinná látka: 200 g/l Cypermethrin

Dostupnost Na dotaz
3 999 Kč    
Kód produktu 0082
Kategorie Hubení roztočů-čmelíků
Záruka 2 roky
 
  • Vysoká účinnost
  • Biocidní účinek nastane během 30 minut
  • Dlouhodobý účinek až po dobu 4 týdnů
  • Úsporná spotřeba


Vlastnosti: Milben Ex je tekutý koncentrát k likvidaci roztočů, zvláště pak čmelíka kuřího (Dermanyssus gallinae) na bázi účinné látky Cypermethrin. Má vysokou účinnost a stejně dobře působí i na další parazity, jako jsou blechy, vši, klíšťata a zákožka svrabová. Dá se použít ve stájích a chlévech, kde se mohou podobní paraziti vyskytovat.

Cílový organismus: Proti roztočům, zvláště pak čmelík kuří (Dermanyssus gallinae), a další parazity, jako jsou blechy, vši, klíšťata a zákožka svrabová

Oblast použití: Je vhodný pro chov drůbeže, hovězího dobytka, prasat, ovcí a koní

Tabulka aplikace:

Tabulka aplikace Milben Ex

 

Pozor: Nesmí se používat na zvířata a za přítomnosti zvířat. Nevystavujte zvířata sprejové mlze. Výrobek lze kdykoli odstranit pomocí vody a mycího prostředku. Pro bezpečné použití věnujte pozornost bezpečnostnímu listu. Výrobce neodpovídá za škody vzniklé na základě neodborného, předpisům neodpovídajícího skladování a použití přípravku.

Důležitá a praktická informace: Ektoparaziti se po čase mohou stát rezistentní proti učinné látce. Proto je nutné čas od času vyměnit přípravek resp. učinnou látku tak, aby se zabránilo vzniku rezistence a docílilo maximálního učinku produktu! Proto doporučujeme přípravek Milben Xpert.

Čištění přístrojů: Postřikovač umyjte v malém množství vody a jaru. Špinavou vodu a prázdné obaly odevzdejte do sběru k recyklaci.

Účinná látka: 200 g/l Cypermethrin

Balení: 1l

Návod k obsluze ke stažení:

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.Více informací