Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000ml - k aplikaci na plochy

 
 

Přípravek k hubení much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů atd.1000 ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku na místa častého výskytu, s okamžitým účinkem, účinná látka Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin.

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 100 Kč (–17 %)
499 Kč    
Kód produktu 0377
Kategorie Hubení a odpuzování much
Záruka 2 roky
 

Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000 ml

Přípravek k likvidaci much, komárů, molů, rybenek, švábů, roztočů atd., rozprašovač, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500ml.  Pokud hledáte účinný přípravek proti létajícímu nebo lezoucímu hmyzu máme pro vás skvělý tip. Tento přípravek s rozprašovačem stačí nastříkat v potřebném množství na místa častého výskytu hmyzu. Účinné látky přípravku (Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin) zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených míst.


Cílový organismus

K hubení létajícího hmyzu - mouchy, komáři, šatní moly, ale také lezoucího hmyzu - roztoči, čmelíci, rybenky, brouci, šváby, mravenci, atd.


Oblast použití

Přípravek je možné používat v domácnostech, ve skladech nebo také na farmách, v kurnících ve stájích a hospodářských usedlostech. 


Příprava

Přípravek je dodáván v 1000 mililitrovém balení ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití. 


Aplikace 

Mouchy a komáři: Aplikujte v tenké vrstvě ze vzdálenosti 30 cm na místa, v nichž se shlukuje hmyz - zdi, sloupy, okna a rámy dveří.


Mravenci, brouci, švábi, rybenky: Aplikujte dostatečné množství na všechny úkryty a cestičky tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená. Po 2-3 dnech proces opakujte.

Šatní moly: Při napadení aplikujte ze vzdálenosti 1 metru do šatních skříní, zásuvek a do skladovacích boxů.

Čmelík kuří, klíště: Před aplikací vyčistěte kurník, hřady, snášková hnízda a další prostory, kam, chcete přípravek aplikovat. Poté přípravek nastříkejte na tyto plochy z krátké vzdálenosti tak, aby byla aplikační plocha lehce navlhčená. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

SCHOPF FLY KILL, 1000ml


Účinnost 

Přípravek k hubení lezoucího a létajícího hmyzu má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který dlouhodobě přetrvává. Aplikační spotřeba: cca 5 g/m2 ≈ 10 zmáčknutí sprejového aplikátoru. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na potraviny, zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napáječek! Pokryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Vyhněte se použití v blízkosti nemocných lidí i zvířat nebo novorozenců. Přípravek používejte pouze k hubení hmyzu podle návodu k použití.


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFSCHOPF FLY KILL, 1000ml

Hmotnost 0.6 kg
Kat. desinsenkce Čmelíci - slepičí muňky
Kat. desinsenkce Mouchy, Komáři, ovádi, Moli
Kat. desinsenkce Mravenci, Rybenky, stínky, Šváby, pavouci
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení