BIO roztok ve spreji proti čmelíkům SCHOPF REUDANON AEROSOL, 400ml - k aplikaci na zvířata

 
  • 1 z 2
 

BIO přípravek na olejové bázi k odpuzování čmelíků u slepicroztočů v peří drůbeže, klíšťatům, blechám, vším a zákožkám, 400ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku - aplikační dávka: cca. 2,5-100ml roztoku / zvíře dle velikosti, s téměř okamžitým účinkem, působí až 4 týdnyvhodný i pro BIO farmy, účinná látka Geraniol

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
439 Kč    
Kód produktu 0118
Kategorie Hubení roztočů-čmelíků
Záruka 2 roky
 

BIO roztok ve spreji proti čmelíkům SCHOPF REUDANON AEROSOL, 400ml 

BIO přípravek k odpuzování čmelíků u slepic, sprej, ihned k použití, okamžitý účinek, působí až 4 týdny, až 80 aplikací, 400ml, Geraniol. Tento odpuzovač (repelent) spolehlivě ochrání vaše zvířata před všemi roztoči jako jsou čmelíci, klíšťata, blechy, vši či zákožky. Odpuzovač parazitů můžete použít jak na slepice, holuby, králíky, tak i psy, ovce, prasata skot či koně. Pro vysoký účinek stačí nastříkat potřebné množství repelentu podle velikosti zvířete přímo na jeho kůži. Přípravek funguje okamžitě a vyznačuje se dlouhodobou ochranou proti dalšímu napadení těmito parazity. Repelent s BIO certifikací je vhodný i pro biofarmy, jelikož účinná látka není přijímána do krevního oběhu zvířat, a tak se nedostane do vajec či mléka.

✅ Klady

  • Testováno v praxi
  • Téměř okamžitý účinek
  • Na slepicích působí až 4 týdny
  • BIO přípravek 
  • Po aplikaci se mohou konzumovat vejce
  • Jednoduchá aplikace

❌ Zápory

  • Nenašli jsme, jenom bývá často vyprodaný 


Cílový organismus

K odpuzování roztočů - zvláště pak čmelíků u slepic, slepičích muněk (Dermanyssus gallinae), dalších parazitů v peří, klíšťatům, blechám, vším - veš dobytčí (Haematopinus eurysternus), veš prasečí (Haematopinus suis) a zákožkám - zákožka dobytčí (Sarcoptes bovis), zákožka hovězí (Psoroptes bovis), zákožka ovčí (Psoroptes ovis), zákožka koňská (Psoroptes equi), zákožka králičí (Sarcoptes cuniculi).


Oblast použití

Přípravek se používá například pro drůbež, telata, selata, dojnice, prasata, ovce, koně, ale je možné používat také pro drobná domácí zvířata (holuby, králíky, atd.). Vhodný na zvířata na napadená místa, jako jsou například ušní záhyb, krk, ohon, stehna, hřbet, a jiná napadená místa. Přípravek není určen k aplikaci na krmivo včetně krmítek a napaječek. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na plochy.


Příprava

Přípravek je dodáván v 400 mililitrovém balení ve formě tekutého olejového roztoku, který je připraven k okamžitému použití. Na 1 zvíře spotřebujete 2,5-100ml roztoku dle jeho velikosti.

cca. 100 ml / skot dojnice, koně
cca. 50ml / ovce, prasata, telata, selata
cca. 5ml /  drůbež
cca. 2,5ml / holub, králík


Aplikace 

Před použitím nádobu důkladně protřepte. Aplikujte potřebné množství roztoku dle druhu zvířete viz přehled výše pouze cíleně na napadená místa - nikdy nesmáčejte celé zvíře! Jedno zmáčknutí stříkací hlavice = cca. 1,25ml na napadenou plochu o rozměru 10 x 10 cm. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje v tenké vrstvě na napadená místa

SCHOPF REUDANON AEROSOL, 400ml


Účinnost 

Přípravek k odpuzování roztočů - čmelíků  dalších parazitů má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který přetrvává až po dobu 4 týdnů. Dlouhodobě chrání zvířata před dalším napadením ektoparazity. Vysoký obsah pečujících látek účinně působí při ztrátě srsti, vzniku lupů i suché a strupovité pokožce. Dokonale regeneruje postiženou pokožku a vytvoří ochrannou vrstvu, která chrání před vnějšími vlivy a dodá pokožce potřebnou pružnost. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem

Ukázka z praxe

REUDANON-400ml-PRAXE


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na krmivo včetně krmítek a napaječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na plochy. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFREUDANON AEROSOL, 400ML - etiketa

Hmotnost 0.6 kg
Hubení čmelíků Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
Hubení čmelíků Na zvířata
Hubení čmelíků ANO
Kat. desinsenkce Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
Označení produktu SCHOPF REUDANON AEROSOL 400ml
CZ popis BIO roztok k odpuzování čmelíků, 400ml, kapalný aerosol
SK popis BIO roztok na odpudzovanie klieštikovcov, 400ml, kvapalný aerosól
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora 21.7.2022 14:31
Můžeme po použití tohoto spreje jíst vajíčka?
J Avatar autora 21.7.2022 14:46
Dobrý den, ano, jedná se o BIO produkt, jehož účinná látka není přijímána do krevního oběhu zvířat a tedy po aplikaci přípravku nemusíte dodržovat žádnou ochrannou lhůtu pro konzumaci vajec. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
M Avatar autora 27.7.2022 07:35
Jak mám sprej na slepice proti čmelíkům použít a mohu ho použít i na psa proti blechám?
J Avatar autora 27.7.2022 07:49
Dobrý den, sprej před aplikací dobře protřepejte a poté ho aplikujte přímo na kůži zvířete na napadená místa. Ano, Reudanon můžete použít i na psa jako odpuzovač blech. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
K Avatar autora 4.8.2022 14:02
Jak mám tento sprej nastříkat na slepici? Na jaká místa?
J Avatar autora 4.8.2022 14:17
Dobrý den, sprej je důležité aplikovat přímo na kůži zvířete, například za krk nebo pod křídlo, abyste se zbavila čmelíků. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.