Volná pracovní místa

Marně zadáváte do vyhledávače „práce Hodonín“ nebo „práce Kyjov“ a nenacházíte vhodné nabídky zaměstnání? Chtěli byste být součástí společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Možná hledáme právě Vás! Staňte se součástí prosperující firmy v oblasti farmářství a chovatelství. Možná právě Vy můžete být součástí skvělého týmu lidí, kteří dělají svou práci srdcem a záleží jim na spokojenosti zákazníků.  

Přidejte se k nám, držíme Vám místo!  

volna-pracovni-mista-nabidka-prace-kariera-1

Hledáte práci na jižní Moravě v dojezdové vzdálenosti a nechcete jezdit za prací až do velkoměsta? Víme, jak může být náročné hledat práci, pokud člověk nemá k dispozici auto, nebo je odkázaný na MHD. Proto podporujeme myšlenku „práce za rohem“ a dáváme šanci uchazečům z okolitých obcí a měst. Hledáme zaměstnance pro jihomoravský kraj, okres Hodonín, na naši provozovnu v obci Hovorany. Pokud bydlíte v městech nebo obcích jako jsou Hovorany, Hodonín, Kyjov, Mutěnice, Čejkovice, Dubňany, Čejč, Šardice, Krumvíř, Svatobořice Mistřín anebo v okolí, neváhejte se nám ozvat. Nabídky zaměstnání platí nejen pro Hodonínsko, nebo Kyjovsko, ale pro celé Slovácko. 

Volná pracovní místa

Pokud byste chtěli pracovat v příjemném prostředí se skvělými lidmi, neváhejte se nám ozvat na naše pracovní nabídky. Naše aktuální nabídka práce zahrnuje tato volná místa: