Křemenitý prášek ve spreji k hubení čmelíků i štěnic SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SD SPRAY, 500ml - k aplikaci na plochy

 
  • 1 z 2
 

Velmi účinný přípravek k likvidaci čmelíků u slepicroztočů v domácnosti i v peří drůbeže - štěnicím domácím, klíšťatům, blechám, vším a dalšímu lezoucímu hmyzu - mravenci, rybenky, stínky, atd., 500ml roztoku ihned k použití = aplikace formou postřiku, s okamžitým účinkem, dlouhodobý účinek až 7 týdnů i po dešti, účinná látka syntetický oxid křemičitý amorfní - nanomateriál.

Dostupnost MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
399 Kč
Kód produktu 0841
Kategorie Hubení roztočů-čmelíků
Záruka 2 roky
 

Křemenitý prášek ve spreji k hubení čmelíků i štěnic SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SD SPRAY, 500ml

Přípravek k likvidaci čmelíků u slepic, sprej, ihned k použití, téměř okamžitý účinek, 500ml, syntetický oxid křemičitý amorfní. Pokud hledáte kvalitní, ale zároveň bezpečný přípravek k likvidaci čmelíků, štěnic a jiného lezoucího hmyzu, je před Vámi skvělá volba. Tento produkt můžete použít ve všech vnitřních i venkovních prostorech. Aplikaci tohoto přípravku zvládne opravdu každý. Sprej stačí před použitím protřepat a aplikovat na všechna napadená místa. Účinná látka zajišťuje dlouhodobou ochranu ošetřených míst až 7 týdnů i po dešti.

Cílový organismus

Je velmi účinný přípravek k likvidaci různého lezoucího hmyzu, zejména čmelíků u slepic (včetně vývojového stadia dospělci, nymfy, vajíčka) a štěnic (včetně vývojového stadia dospělci, nymfy, vajíčka). Působí také proti klíšťatům, blechám, vším a dalšímu lezoucímu hmyzu - mravenci, rybenky, stínky, atd.

Oblast použití

Přípravek se používá například v kurnících, holubnících, hospodářských usedlostech (na zahradě i v domácnosti), drůbežárnách, ale je možné používat také ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty), domácnostech či hotelích. Vhodný na plochy na všechny místa výskytu parazitů jako jsou podlahy včetně všech mezer, zdi i stropy, klece, bidla, snášedla z venkovní strany, ale i například hnojové jámy. Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, krmivo včetně krmítek a napáječek. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata.

Příprava

Přípravek je dodáván v 500 mililitrovém balení ve formě tekutého roztoku, který je připraven k okamžitému použití.  

Aplikace

Před aplikací vyveďte zvířata ze stáje nebo kurníku, následně zakryjte všechny povrchy, které by neměly být ošetřeny. Před použitím nádobu důkladně protřepte. Poté aplikujte přípravek ze vzdálenosti 30cm na napadená místa (na plochy, mezery, hnízda, cestičky, pod bidýlka i na jiná místa, kde se hmyz shromažďuje). Při výskytu štěnic v obytných prostorech vytvoříte zábrany nastříkáním rámů postelí, soklů (nebo 20 cm pruhu na spodní straně stěn). Místnosti před ošetřením pečlivě vyčistěte. Neaplikujte na matrace. Vlhkost, která se po aplikaci vyskytne, se po krátké době odpaří a zůstává pouze jemná prachová vrstva. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Účinnost

Přípravek k hubení roztočů a lezoucího hmyzu má po aplikaci okamžitý účinek. Přípravek působí kontaktně a narušuje ochrannou povrchovou vrstvu těla hmyzu, který následně hyne v důsledku dehydratace. Přípravek spolehlivě působí také při vysoké vlhkosti vzduchu. Například při venkovním použití po dešťových srážkách se přípravek rozpustí, nicméně po jeho dalším uschnutí se opětovně vytvoří malé krystalky přípravku. Přípravek tak opět účinkuje stejným způsobem, tj. neztrácí po dešti účinek. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem.

Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, krmivo včetně krmítek a napáječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na zvířata. Jako preventivní opatření doporučujeme po důkladném vyčištění, dezinfekci a vysušení stáje nanést vrstvu křemeliny. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFSCHOPF EKTOSOL FOSSIL SD SPRAY 500ml - etiketa

Hmotnost 0.7 kg
Hubení čmelíků Čmelíci - slepičí muňky, Mravenci, rybenky, štěnice
Hubení čmelíků Na plochy
Hubení čmelíků NE
Kat. desinsenkce Čmelíci - slepičí muňky
Kat. desinsenkce Štěnice
Označení produktu SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SD SPRAY 500ml
CZ popis Roztok k hubení čmelíků, štěnic, 500ml, kapalný aerosol
SK popis Roztok na hubenie klieštikovcov, ploštíc, 500ml, kvapalný aerosól

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: