BIO tekutý koncentrát proti čmelíkům SCHOPF REUDANON KONZENTRAT, 1000ml - k aplikaci na zvířata

 
  • 1 z 2
 

BIO přípravek k odpuzování čmelíků u slepicroztočů v peří drůbeže, klíšťatům, blechám, vším a zákožkám1000ml koncentrátu = 6l roztoku = aplikace formou postřiku - aplikační dávka: cca. 2,5-100ml roztoku / zvíře dle velikosti, s téměř okamžitým účinkem, působí až 4 týdnyvhodný i pro BIO farmy, účinná látka Geraniol

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
1 485 Kč    
Kód produktu 0078
Kategorie Hubení roztočů-čmelíků
Záruka 2 roky
 

BIO tekutý koncentrát proti čmelíkům SCHOPF REUDANON KONZENTRAT, 1000ml 

BIO přípravek k odpuzování čmelíků u slepic, tekutý koncentrát, okamžitý účinek, působí až 4 týdny, až 1200 aplikací, 1000ml, Geraniol. Tento cenově výhodný odpuzovač parazitů bude ideální volbou pro každého, kdo potřebuje ošetřit větší množství zvířat. Jedná se o vysoce účinný přípravek k odpuzování čmelíků, klíšťat, blech, vší a zákožek svrabových ze srsti zvířat. Jeho příprava i aplikace je velice snadná. Tekutý koncentrát stačí naředit 1:5 s vodou a poté nastříkat potřebné množství roztoku podle velikosti zvířete přímo na jeho kůži. Odpuzovač můžete aplikovat jak na slepice, holuby, králíky, tak i psy, ovce, prasata, skot či koně. Tento přípravek s BIO certifikací je vhodný i pro biofarmy. Účinná látka přípravku zajistí dlouhodobou ochranu ošetřených zvířat po dobu až 4 týdnů.

✅ Klady

  • Účinný koncentrovaný BIO přípravek pro zvířata 
  • Odpuzuje od čmelíků, přes klíšťata, blechy, vši, až po zákožky
  • Výhodné balení vydrží až 1200 aplikací
  • Působí okamžitě a dlouhodobě po aplikaci 
  • Protože je BIO, nemá ochrannou lhůtu 
  • Jednoduchou přípravu a aplikaci zvládne každý 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli 


Cílový organismus

K odpuzování roztočů - zvláště pak čmelíků u slepic, slepičích muněk (Dermanyssus gallinae), dalších parazitů v peří, klíšťatům, blechám, vším - veš dobytčí (Haematopinus eurysternus), veš prasečí (Haematopinus suis) a zákožkám - zákožka dobytčí (Sarcoptes bovis), zákožka hovězí (Psoroptes bovis), zákožka ovčí (Psoroptes ovis), zákožka koňská (Psoroptes equi), zákožka králičí (Sarcoptes cuniculi).


Oblast použití

Přípravek se používá například pro drůbež, telata, selata, dojnice, prasata, ovce, koně, ale je možné používat také pro drobná domácí zvířata (holuby, králíky, atd.). Vhodný na zvířata na napadená místa, jako jsou například ušní záhyb, krk, ohon, stehna, hřbet, a jiná napadená místa. Přípravek není určen k aplikaci na krmivo včetně krmítek a napaječek. Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na plochy.


Příprava

Přípravek je dodáván v 1000 mililitrovém balení ve formě tekutého koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Na 1 zvíře spotřebujete 2,5-100ml namíchaného roztoku dle jeho velikosti.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku Reudanon Konzentrat, 1000ml

cca. 100 ml / skot dojnice, koně
cca. 50ml / ovce, prasata, telata, selata
cca. 5ml /  drůbež
cca. 2,5ml / holub, králík

Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 60ks skotu je třeba připravit 6000ml roztoku (60x100) => je třeba smíchat 1000ml přípravku Reudanon Konzentrat s 5 litry vody. 


Aplikace 

Připravte si množství koncentrátu podle počtu ošetřované zvěře a aplikujte potřebné množství roztoku dle druhu zvířete viz přehled výše pouze cíleně na napadená místa - nikdy nesmáčejte celé zvíře! Pro každou aplikaci si připravte vždy čerstvý roztok. Po 5 až 8 dnech se doporučuje celý proces opakovat. 

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí vysokotlakového čističe nebo zádového postřikovače


Účinnost 

Přípravek k odpuzování roztočů - čmelíků  dalších parazitů má po aplikaci téměř okamžitý účinek, který přetrvává až po dobu 4 týdnů. Dlouhodobě chrání zvířata před dalším napadením ektoparazity. Vysoký obsah pečujících látek účinně působí při ztrátě srsti, vzniku lupů i suché a strupovité pokožce. Dokonale regeneruje postiženou pokožku a vytvoří ochrannou vrstvu, která chrání před vnějšími vlivy a dodá pokožce potřebnou pružnost.V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek není určen k aplikaci na krmivo včetně krmítek a napaječek! Přípravek doporučujeme současně kombinovat s přípravkem vhodným na plochy. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFREUDANON KONZENTRAT, 1l - etiketa

Hmotnost 1.2 kg
Hubení čmelíků Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
Hubení čmelíků Na zvířata
Hubení čmelíků ANO
Kat. desinsenkce Čmelíci - slepičí muňky, Klíšťata, blechy, vši a zákožky
Označení produktu SCHOPF REUDANON KONZENTRAT 1000ml
CZ popis BIO koncentrát k odpuzování čmelíků, 1000ml, tekutý
SK popis BIO koncentrát na odpudzovanie klieštikovcov, 1000ml, tekutý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: