Bubnová škubačka drůbeže CIMUKA YL-PL03-G - vhodná pro slepice, husy, kachny a krůty + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 99 Kč

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Škubačka vhodná ke škubání většího množství slepic, hus, kachen a krůt, funguje na principu škubání peří mokrou cestou. Maximální zatíženost je 12 kgdélka škubání 60-120 sekund - průměr bubnu 54cm. Patentovaná technologie "ipluck" - počet škubacích prstů 126ks, příkon 600W - vysoká úspora energie oproti konkurenci na trhu.

Dostupnost OČEKÁVÁME ZBOŽÍ 7.8.2024
16 999 Kč    
Kód produktu 0153
Kategorie Bubnové škubačky CIMUKA
Záruka 2 roky
 

Bubnová škubačka drůbeže CIMUKA YL-PL03-G

Bubnová škubačka na slepice, kachny, husy a krůty, max. 12kg, doba 60-120 sekund, buben 54 cm, 126ks škubacích prstů, příkon 600W. Období porážky Vás s touto unikátní bubnovou škubačkou nepřekvapí. Prvotřídní škubačka zajišťuje pomocí strategicky rozmístěných škubacích prstů dokonalé vytrhání každého peří od křídla až po ocas bez poškození kůže. Efektivní bubnová škubačka funguje na principu mokrého škubání peří za pouhých 60-120 sekund. Nejlepší na této škubačce je její úspornost. Patentovaná technologie "ipluck" totiž snižuje tření a navíc zajišťuje o 50% nižší spotřebu energie než konkurenti na trhu.  Ani čištění a údržba nebude žádný problém, jelikož je škubačka vyrobena z velice kvalitních a odolných plastů, a tak Vám vydrží řadu let.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné škubačky pro Vaše potřeby (kontakt + 420 777 782 177 k dispozici Po-Ne 8 - 18 hodin). Garantujeme 24 měsíční záruční dobu a poskytujeme záruční i pozáruční servis. 


 

✅ Klady

  • Skvěle rozložené škubací prsty pro snadné oškubání
  • Použití na slepice, husy, kachny a krůty
  • Jednoduše přenosná
  • Nízká spotřeba energie
  • Jedna z nejlepších škubaček na trhu

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli


Revoluční škubačka: Bezchybný design pro hladké oškubání drůbeže

Špičková škubačka drůbeže s precizním designem se postará o vytrhání peří od křídla až po ocas, přičemž nedochází k poškození kůže. Tento výjimečný výkon je zajištěn díky perfektnímu rozmístění škubacích prstů. Škubací prsty z přírodního kaučuku jsou na základě dlouholetých zkušeností rozloženy na nejefektivnějších místech rotačního kotouče a na ochranném bubnu. Tato strategické rozmístění škubacích prstů zaručuje nejen hladké odstranění peří, ale také minimalizuje spotřebu energie.

Skubacka-1

 
Lehké škubání drůbeže s technologií „i-pluck“i-pluck

Vznikla na základě dlouholetého výzkumu společnosti CIMUKA, která měla za cíl nabídnout svým zákazníkům kvalitní, úsporné, avšak vysoce efektivní řešení při škubání peří u vodní a hrabavé drůbeže. Jako výsledek byla vyvinuta patentovaná technologie „i-pluck“ – využívaná u bubnových škubaček CIMUKA, které jsou v současnosti nabízeny ve více jak 20 zemích světa. Oproti konkurenci využívají unikátní technologii přímého pohonu, díky kterému není zapotřebí využití pomocných pásů a řemenic pro přenos výkonu motoru. Nedochází tedy k takovým ztrátám při přenosu a k opotřebení nadbytečných součástek, a tím poskytují jednoduchý a účinný způsob, jak snížit spotřebu energie až o 50 %

Skubacka-3Efektivní šetření času a úsilí s inovativním trychtýřem

Jedním z neocenitelných benefitů této škubačky je skvěle navržený odtokový trychtýř, který dokonale plní svou úlohu pro odvádění vody, peří a dalších nečistot, které se při škubání tvoří v bubnu škubačky. Díky této šikovné vychytávce ušetříte značné množství času, jelikož veškeré nečistoty se budou hromadit pouze na jednom místě. Tento odtokový trychtýř v praxi opravdu oceníte.

Skubacka-4


Kvalitní škubačka s vysokou odolností a dlouhou životností


Bubnové škubačky drůbeže CIMUKA představují vynikající volbu díky svému použití vysoce kvalitních a odolných plastů. Tento speciálně vyvinutý materiál je navržen s ohledem na styk s potravinami a splňuje přísné požadavky na mechanickou a chemickou odolnost. Jednou z hlavních výhod těchto škubaček je, že odolávají korozi a také se velice snadno čistí

Pokud již nechcete škubat ručně, tak Vám můžeme doporučit tuto škubačku, která Vám ušetří spoustu času a práce. 


Ukázka z praxe

skubacka-YL-PL03-G-praxe


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFBubnová škubačka drůbeže CIMUKA YL-PL03-G

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a specialista pro chovatelské potřeby
"Za mě skvělá škubačka, která není zbytečně těžká, takže ji jednoduše postavíte, kde potřebujete. Někoho by možná zajímalo, jak je to s tím plastem, zda vydrží a nepraskne. Plast je vážně pevný a odolný a z vlastní zkušenosti můžu jenom doporučit. Výhodou je lehkost materiálu, z kterého je vyrobena, a tak ji lehce přenesete. Nepotřebuje stojan s kolečky, abyste ji přesunuli a tím je i lépe uskladnitelná, protože zabírá mnohem méně místa. Její lehkost a jednoduchá konstrukce umožňuje škubačku také snadno rozebrat a vyčistit.
Za největší výhodu považuji její schopnost krásně oškubat slepici, stejně tak i kačenu a husu. Na to všechno spotřebuje mnohem méně energie, díky své konstrukci a technologii přímého pohonu motoru, škubací kotouč se jenom nasadí na hřídel. Nemusí se tak řešit klínové řemeny, které se časem vytahují, praskají anebo prokluzují.
Mokré škubání je o všudypřítomné vodě, vůči které je motor škubačky chráněn krytem. Na buben škubačky umístil výrobce praktický odtokový trychtýř, kterým plynule a kontrolovaně odtéká voda s peřím a nečistotami mimo škubačku.
Kdo ji má, ví, jak je skvělá a už by po jiné nesáhl. "


Videonávod k montáži:

Hmotnost 24.57 kg
Kat. škubačky Bubnová
Kat. škubačky Slepice, husy, kachny, krůty
Podkat. škubačky Slepice, husy, kachny, krůty
Označení produktu CIMUKA YL-PL03-G
CZ popis Bubnová škubačka drůbeže, max zatížení 12kg, Ø bubnu 54cm, plast - guma
SK popis Bubnová šklbačka hydiny, max zaťaženie 12kg, Ø bubna 54cm, plast - guma
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 9.9.2023 10:13
Dobrý den, mohu použít škubačku i na husy?
JB Avatar autora 11.9.2023 12:28
Dobrý den, ano, tato škubačka snadno oškube i husy. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
E Avatar autora 11.9.2023 19:41
Dobrý den, dá se škubačka přenášet?
JB Avatar autora 12.9.2023 13:30
Dobrý den Eliško, ano, škubačka je lehká a dá se jednoduše přenášet. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
J Avatar autora 13.9.2023 16:18
Musí se škubačka někdo mazat nebo měnit klínové řemeny?
JB Avatar autora 15.9.2023 10:35
Dobrý den, tato škubačka obsahuje unikátní technologii „i-pluck“, která využívá přímý pohon, takž není zapotřebí pásů ani řemenic, není zapotřebí ani promazávat. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
J Avatar autora 15.9.2023 06:07
Dobrý den, kolik má škubačka škubacích prstů?
JB Avatar autora 15.9.2023 11:23
Dobrý den, škubačka obsahuje 126 kusů speciálně rozložených prstů pro snadné oškubání drůbeže. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.