🎄NAKUPTE VÁNOČNÍ DÁRKY S PŘEDSTIHEM | DOPRAVA ZDARMA NAD 5000 KČ 🎄

Bouda pro Huskyho

Nabízíme boudy pro psy pro velice hbité a spolehlivé psí plemeno, kterým je Sibiřský husky. Opravdu kvalitní psí bouda pro Huskyho nabídne Vašemu mazlíčkovi pohodlné a klidné útočiště a Vám bezstarostnou a jednoduchou údržbu. Venkovní psí bouda je pro Huskyho výbornou volbou na letní i zimní období. Tato bouda pro psa je vhodná nejen pro Huskyho, ale také pro např. Zlatého a Labradorského retrívra, Amerického pitbulteriéra, Belgického ovčáka, Německého boxera, Anglického bulteriéra, apod. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné psí boudy pro Vaše potřeby, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • cuccia colonial l Doprava zdarma + Dárek zdarma Kód: 0391
  Bouda pro psa CUCCIA COLONIAL L + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 99 Kč
  ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU

  Luxusní bouda pro psa o rozměrech 100x78x78 cm s plochou střechou. Bezkonkurenční bouda pro Vašeho mazlíčka vyrobená z vícevrstvého HPL laminátu krásně tepelně izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Psí bouda je vybavena otevírací střechou pro snadné čištění. Vysoká pevnost a odolnost materiálu zaručuje výbornou stabilitu a dlouhou životnost.

   

  9 999 Kč
 • cuccia classic l Doprava zdarma + Dárek zdarma Kód: 0387
  Bouda pro psa CUCCIA CLASSIC L + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 99 Kč
  SKLADEM (1 ks)

  Luxusní bouda pro psa o rozměrech 83x100x86 cm se sedlovou střechou. Bezkonkurenční bouda pro Vašeho mazlíčka vyrobená z vícevrstvého HPL laminátu krásně tepelně izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Psí bouda je vybavena otevírací střechou pro snadné čištění. Vysoká pevnost a odolnost materiálu zaručuje výbornou stabilitu a dlouhou životnost.

   

  9 999 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem