Bouda pro psa dřevěná s průhlednou stěnou KERBL OVERVIEW 134x92x82 cm + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 99 Kč

 

Luxusní bouda pro psa o rozměrech 134x92x82 cm s průhlednou přední stěnou. Bezkonkurenční bouda pro Vašeho mazlíčka vyrobená ze dřeva a plexiskla ochrání psa před nepřízní počasí a navíc mu poskytne fantastický výhled. Stěny boudy ošetřeny lakem pro ochranu dřeva. Psí bouda je vybavena odklopnou střechou s bitumenovou krytinou odolnou vůči povětrnostním vlivům. Vysoká pevnost a odolnost materiálu zaručuje výbornou stabilitu a dlouhou životnost.

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
5 512 Kč    
Kód produktu 0694
Kategorie Boudy pro psy
Záruka 2 roky
 

Bouda pro psa dřevěná s průhlednou stěnou KERBL OVERVIEW 134x92x82 cm

Dřevěná psí bouda, rozměry 134x92x82 cm, dřevěné lakované stěny, přední stěna z plexiskla, výškově nastavitelné nohy, pevnost a odolnost. Jedná se perfektní psí boudu pro Vašeho mazlíčka. Psí bouda vyrobená ze dřeva poskytne Vašemu mazlíčkovi příjemné místo pro odpočinek v slunečných dnech i v dešti a obrovský rozhled po okolí, díky přední stěně z plexiskla. Psí bouda vyžaduje pouze velmi malou údržbu, kterou zvládnete během chvilky díky odklopné střeše s fixačním pantem. Přední dvířka mají ochranný lamelový závěs, který chrání před větrem a pes se přes ně může pohodlně pohybovat dovnitř a ven. Pro lepší proudění vzduchu obsahují obě boční stěny zašupovací okénka. Bouda pro psa vyrobená z lakovaného dřeva bude dělat radost Vám i Vašemu pejskovi po dlouhá léta.

Psí boudu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 777 782 177  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry

Celkové vnější rozměry psí boudy jsou 134x92x82 cm.
Vnitřní rozměry psí boudy jsou 114x75x67 cm.
Rozměry vstupních dvířek jsou 33x50 cm.

Pro která psí plemena je bouda vhodná

Velikostně je tato psí bouda vhodná pro střední a větší plemena psů jako je labrador, dalmatin, německý ovčák a jiné.

kerbl-overview-plemena

Konstrukce a materiál

Bouda pro psa je vyrobena z lakovaného dřeva a plexiskla a poskytuje stabilitu, ochranu před nepřízní počasí a fantastický výhled na okolí. 

  • Nadčasová průhledná stěna z plexiskla poskytne Vašemu psovi přehled o okolí a zároveň jej chrání před nepřízní počasí. Bouda má nejenom přední průhledné okno, ale také dvě malé zašupovací okénka po stranách boudy pro optimální proudění vzduchu. 

  • Psí bouda má dřevěné stěny ošetřené ochranným lakem, aby byla bouda chráněná a vydržela roky. Ochranný nátěr je vhodné jednou za čas opakovat pro ještě větší životnost. 

  • Střecha boudy je pokrytá bitumenovou krytinou, která brání zatečení do boudy a udrží psa v suchu, bezpečně ukrytého před deštěm. Obe křídla střechy se dají odklápět, aby byl přístup do boudy při čištění a údržbě co nejpohodlnější. 

  • Výškově nastavitelné nožičky poskytnou možnost nastavit si jednotlivě jejich výšku a umístit boudu i na nerovný terén. Navíc nohy zajišťují dobré odvětrávaní podlahy, která navíc nemusí stát na mokré a studené zemi. 

  • Vchod psí boudy je dostatečně prostorný a chráněný lamelovým závěsem proti větru a nepřízni počasí. Vchod je dostatečně prostorný, takže se pes může pohodlně pohybovat dovnitř a ven z boudy. 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Bouda pro psa dřevěná s průhlednou stěnou KERBL OVERVIEW 134x92x82 cm

Hmotnost 31 kg
Označení produktu KERBL 81334 OVERVIEW
CZ popis Bouda pro psa, stěna z plexiskla, prostorná dvířka, dřevěná, 134x92x82 cm
SK popis Búda pre psa, stena z plexiskla, priestranné dvierka, drevená, 134x92x82 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: