Bouda pro psa CUCCIA COLONIAL L + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 99 Kč

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Luxusní bouda pro psa o rozměrech 100x78x78 cm s plochou střechou. Bezkonkurenční bouda pro Vašeho mazlíčka vyrobená z vícevrstvého HPL laminátu krásně tepelně izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Psí bouda je vybavena otevírací střechou pro snadné čištění. Vysoká pevnost a odolnost materiálu zaručuje výbornou stabilitu a dlouhou životnost.

 

Dostupnost ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU
12 799 Kč    
Kód produktu 0391
Kategorie Boudy pro psy
Záruka 2 roky
 

Bouda pro psa CUCCIA COLONIAL L

Luxusní psí bouda, rozměry 100x78x78 cm, plochá střecha, HPL laminát, tepelná izolace, snadné čištění, pevnost a odolnost. Udělejte sobě i svému mazlíčkovi radost touto prvotřídní psí boudou. Bouda je vhodná pro vetší psí plemena jako je např. Zlatý retrívr, Labradorský retrívr, Sibiřský husky, Americký pitbulteriér, Belgický ovčák, Německý boxer, Anglický bulteriér, apod. Psí bouda vyrobená z vrstveného HPL laminátu tepelně izoluje a tedy poskytne Vašemu mazlíčkovi příjemné místo pro odpočinek v horkých letních dnech i za chladných zimních nocí. Nemusíte se bát, že do psí boudy bude foukat vítr, jelikož vstup do boudy chrání praktická dvířka, která si pejsek dokáže sám otevřít. Váš mazlíček navíc bude neustále v suchu a čistotě, jelikož HPL laminát neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost. Psí bouda vyžaduje pouze velmi malou údržbu, kterou zvládnete během chvilky pomocí otevírací střechy. Bouda pro psa vyrobená z tohoto vysoce odolného a kvalitního materiálu bude dělat radost Vám i Vašemu pejskovi po dlouhá léta.

Psí boudu snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 777 782 177  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry 

Celkové vnější rozměry psí boudy jsou 100x78x78 cm.
Vnitřní užitný prostor pro odpočinek Vašeho mazlíčka je 85x65 cm.
Rozměry vstupních dvířek jsou 27x46 cm.

Pro která psí plemena je bouda vhodná

Velikostně je tato psí bouda vhodná pro větší plemena psů jako je Zlatý retrívr, Labradorský retrívr, Sibiřský husky, Americký pitbulteriér, Belgický ovčák, Německý boxer, Anglický bulteriér, apod.

Bouda pro psa CUCCIA CLASSIC L

Konstrukce a materiál

Bouda pro psa je vyrobena z vícevrstvého HPL laminátu, který splňuje mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Co to v praxi znamená a jaké jsou hlavní výhody tohoto materiálu?

  • Psí bouda velice dobře tepelně izoluje a zajišťuje tedy dokonalou ochranu Vašeho mazlíčka před nepříznivým počasím. Bouda pro psa poskytuje pohodlné prostředí pro odpočinek v každém ročním období - v létě ho ochrání před horkem a v zimě zase před chladnem.

  • Bouda vyrobena z HPL laminátu vyžaduje pouze velmi malou údržbu a snadno čistí pomocí otevírací střechy a vyjímatelného dna. Psí boudu můžete jednoduše umýt vodou a čisticími prostředky pro domácnostPouze je nutné se vyvarovat kyselin nebo alkalických roztoků, které by mohly poškodit povrch.

  • Psí bouda vyrobena touto inovativní technikou je vodotěsná, odolná vůči zápachu a neuvolňuje žádné toxiny nebezpečné pro životní prostředí a pro zdraví psa. 

  • Materiály nejvyšší kvality zaručují dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení, okusování a poškrábání. Vhledem k tomu, že bouda neabsorbuje vlhkost, tak ani nepodléhá stáří a hnilobě.

  • Psí boudu díky patentovanému zámkovému systému snadno sestaví i nezkušení začátečníci. Není k tomu zapotřebí žádné nářadí a kdykoliv to bude potřeba, je možné boudu zase jednoduše rozložit.

  • Použitý materiál je opravdu robustní a masivní a sestavená bouda váží 37 kg. Psí bouda je tedy dostatečně stabilní a odolná i vůči silnému větru.

  • Vchod psí boudy je chráněn voděodolnými lexanovými dvířky, které Vašeho mazlíčka ochrání před větrem a chladem. Dvířka jsou na dvou místech zaháknuta na vchod a pejsek jimi může pohodlně procházet dovnitř i vně boudy. 

CUCCIA COLONIAL

 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Bouda pro psa CUCCIA COLONIAL L

Hmotnost 37 kg
Označení produktu CUCCIA KENNEL COLONIAL L
CZ popis Bouda pro psa,100x78x78cm, vstup 27x46cm, HPL laminát
SK popis Búda pre psa, 100x78x78cm, vchod 27x46cm, HPL laminát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: