Škubaní drůbeže pomocí škubačky drůbeže na vrtačku

JOSAS JO24Už Vás nebaví škubat drůbež ručně, tak to změňte a kupte si škubačku na drůbež, která se připevňuje na vrtačku. Jedná se o velice efektivního pomocníka, který ušetří spoustu času a Vašich nervů oproti ručnímu škubání drůbeže a ceny těchto domácích škubaček drůbeže se u nás na Lihneme.cz pohybují pouze kolem 2.000,-Kč. Níže naleznete návod na použití těchto škubaček, video s ukázkou použití přímo v akci a také tipy pro správné spaření drůbeže.

Před samotným škubáním je nutné drůbež nejprve usmrtit a následně je možné přistoupit ke škubání drůbeže. Na výběr máte hned několik možností, jak oškubat peří z Vaší drůbeže. Je možné zvolit klasickou cestu formou ručního škubání drůbeže, anebo můžete zvolit škubačku. Na trhu narazíte na škubačku drůbeže bubnovou, stolní škubačky drůbeže vybaveny škubacím válcem a škubačky drůbeže na vrtačku, na které se konkrétně zaměříme.


SPIUMATRICE DIT RU08+CRRUPokud se tedy chystáte škubat drůbež pomocí škubačky na vrtačku, očekává se, že budete ke škubaní docházet po spaření drůbeže. Existuje i možnost suchého škubání peří drůbeže, ale jedná se o pracnější metodu, která není příliš praktická a provádí se ručně. Škubání po spaření je metoda, která je jednodušší, rychlejší, a hlavně méně pracná metoda, zvláště při využití škubačky na vrtačku.

Ke správnému spaření ponořte drůbež, která má být oškubána do horké vody o teplotě a době viz tabulka níže. Nepřekračujte teplotu a dobu ponoření. Delší čas ponoření může způsobit vaření některých částí masa a kůže, a to může způsobit při škubání problém. (například trhání kůže) 

Optimální délka spaÅení stÅednÄ velké a velké drůbeže pÅed Å¡kubáním

Jakmile je drůbež dostatečně spařena,
je třeba postupovat při škubání drůbeže viz video návod níže: 

V případě Vašich dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!

 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení