Čmelíci u slepic a jejich likvidace

Objevili jste čmelíky v kurníku a přemýšlíte, jak se zbavit čmelíků rychle a efektivně? Pak pro Vás máme přehled přípravků, které jak na čmelíky, tak i další parazity funguje opravdu účinně.

Prostředky, které nabízíme na Lihneme.cz, je možné rozdělit do 3 skupin:

čmelík v1

 

Nabízené přípravky jsou vhodné k likvidaci čmelíků, známých také jako čmelík kuří nebo slepičí muňky a dalších parazitů objevujících se v kurníku, například klíšťata, blechy, vši a zákožky. Důležité je nepodceňovat tyto parazity a v případě zjištění jejich výskytu ihned aplikovat vhodný prostředek k jejich vyhubení.

Z NAŠÍ NABÍDKY VÁM DOPORUČUJEME: 

Vysoce účinný postřikovací koncentrát Milben Ex, 100ml - za cenu 549,-Kčmilben-ex-100ml-obr1

Kvalitní přípravek k hubení roztočů jako jsou čmelíci u slepic, tj. muňky a další paraziti, 100ml koncentrátu = 3-5l roztoku = postřik na 100-150m2, účinek během 30 minut, působí  až 6 týdnů, účinná látka Cypermethrin.

Příprava

Přípravek je dodáván v 100 mililitrovém tekutém koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit s vodou. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Celé 100 mililitrové balení se ředí s 3-5 litry vody dle potřeby. Na 1 metr čtvereční spotřebujete tedy přibližně 30-50 mililitrů namíchaného roztoku, což při 100 mililitrech vystačí na 100-150 metrů čtverečních.

milben-ex-100ml


Aplikace 

Namíchaný roztok se aplikuje formou postřiku například pomocí postřikovače.  Po aplikaci roztoku je třeba nechat celý prostor dostatečně vyvětrat.  Po 5 až 6 dnech se doporučuje celý proces opakovat.

Účinnost 

Výrobek je vhodný k hubení roztočů, zvláště pak čmelíků u slepic – slepičích muněk a dalších parazitů jako jsou klíšťata, blechy, vši a zákožky svrabové. Po aplikaci přípravku nastává hubící účinek během 30 minut a působí na parazity až 6 týdnů. Účinná látka v přípravku je Cypermethrin.

Oblast použití 

Namíchaný roztok je vhodné aplikovat na všechny místa výskytu parazitů jako jsou podlahy včetně všech mezer, zdi i stropy, klece, hřady - bidla, snášedla, ale i například hnojové jámy. Přípravek není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek. V případě potřeby je možné připravený roztok odstranit vodou s mycím prostředkem.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFMilben Ex, 100ml

 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY
Tekutý koncentrát k hubení čmelíků SCHOPF MILBEN EX, 100ml

Tekutý koncentrát k hubení čmelíků
SCHOPF MILBEN EX, 100ml

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zde naleznete více informací.