Jak vypudit kunu

Kuna je velice chytré zvíře, a proto je zapotřebí si důkladně rozmyslet, jak se jí zbavit. Kuna se vyskytuje například na půdě nebo v blízkosti drůbeže či jiných zvířat, kde vyhledává potravu nebo úkryt. Poradíme Vám, jak se zbavit kuny pomoci odpuzovače.

Odpuzovač kun je velice účinný a kunu okamžitě odpudí. Můžete si vybrat z několika druhů odpuzovačů, podle toho, kde se kuna vyskytuje.

Elektronický odpuzovač kun – generuje velmi specifické ultrazvukové signály, které jsou pro kuny velmi nepříjemné, a proto po krátkém čase opouští chráněný prostor. Provoz je komfortní, protože odpuzovač vysílá na kmitočtové oblasti, která je pro člověka i pro domácí a hospodářská zvířata za hranicí slyšitelnosti.


Postřikový odpuzovač kun – přípravek nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, po cca 3 dnech. Vůně odpuzující látky je pro kuny velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbá. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi.

Postřikový odpuzovač kun MARDAWAY, 500ml 5

Závěsný odpuzovač kun – je ve formě závěsných odpuzovacích koulí, které jsou primárně určeny k odpuzení kun z motorového prostoru vozidla. Odpuzovací účinek pachové koule je okamžitý, jelikož je vyrobena z celulózy a je nasáklá odpuzující látkou, která je pro kuny velmi nepříjemná, a proto by se motorovému prostoru měla začít vyhýbat ihned po instalaci.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_uvod

Výrobky jsou vhodné k odpuzování kun z prostor jako jsou motorové vozidlo, půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky a podobně, kde kuny rádi škodí. 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení