Ptačí budky

Ptačí budky slouží pro hnízdění a odchov ptáků. Ptačí budka pro ptáčky totiž poskytuje ochranu před nepřízní počasí a také před útoky nejrůznějších predátorů. Ptačí budka nahrazuje přirozené dutiny ve stromech, a je proto vhodná jako budka pro sýkorky, špačky, vrabce a další volně žijící ptáčky. Ptačí budka je však často využívána také k hnízdění ptáků. Ptačí budka má tedy perfektní využití jako hnízdící budka pro andulky, papoušky, korely a další ptactvo. Domeček pro andulky, sýkorky a další ptáčky v několika velikostních provedeníchPokud si nevíte rady s výběrem vhodné ptačí budky pro Vaše potřeby, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • budka 2 Kód: 0485
  Budka pro sýkorky, sada pro kutily KERBL 36 x 12 x 14 cm
  SKLADEM (>5 ks)

  S touto dřevěnou budkou pro sýkorky nešlápnete vedle! Ptáčkům poskytnete nejen bezpečné prostředí ke hnízdění, ale navíc si sní užijete kopec zábavy. Skvělý kreativní dárek pro malé i velké kutily. Jedná se o velice kvalitní hnízdící budku o rozměrech 36 x 12 x 14 cm, vybavenou vším co ptáček potřebuje. Vletovým otvorem, přistávacím bidélkem, součástí je i podrobný návod a veškeré potřeby k sestavení (dřevěné kladívko, kolíčky, lepidlo)

  291 Kč
 • budka 1 18 x 11 x 16 cm Kód: 0486
  Budka hnízdní pro malé ptactvo KERBL 21 x 13 x 13 cm
  MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

  Sháníte útulnou budku a preferujete jednoduchou montáž? S touto dřevěnou budkou pro malé ptáčky nešlápnete vedle! Jedná se o velice kvalitní hnízdící budku o rozměrech 21 x 13 x 13 cm, vybavenou vším co ptáček potřebuje. Vletovým otvorem o ø 4cm, přistávacím bidélkem. Budku snadno smontujete bez použití nářadí  během pár minut.

  161 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem