Kurníky s výběhem

Kurníky s výběhem jsou ideálním domovem pro naše slepice, kombinujícím pohodlí a volný pohyb. Tento design zahrnuje skvěle řešený kurník a prostorný výběh pro šťastné slepice. Díky kurníku jsou slepice v bezpečí před nepříznivými povětrnostními podmínkami a predátory. Výběh pro slepice je místem, kde mohou vykonávat své přirozené chování. Chov slepic v kurnících s výběhem vede ke kvalitnějším vejcím a zdravějším ptákům. Dřevěný kurník pro slepice s výběhem je nejen praktický, ale také stylový. V nabídce máme slepičí kurník s výběhem v různých provedeních a barvách. Slepice také přispívají k biologické rozmanitosti zahrady tím, že hledají hmyz. Bezpečnost je klíčovým faktorem, proto kurník pro slepice s výběhem chrání slepice před predátory. Kurníky s výběhem nabízejí optimální prostředí pro zdravý a šťastný život našich slepic.


 
#ShowMore#

Představte si situaci, kdy si chcete pořídit slepice, ale víte, že v okolí se pohybuje kuna, nebo jiný dravec a obáváte se, aby Vám slepičky něco nezardousilo. V takovém případě můžete sáhnout po kurníku s výběhem. Je to praktické, je to estetické a bezpečné řešení většiny problémů. Takový kurník s výběhem Vám slepice ochrání a ještě k tomu může sloužit jako ozdoba Vaší zahrady. Slepičí kurník s výběhem se používá často na zahradách, které nejsou oplocené, nebo oplocení nedokáže zabránit vniknutí predátora do zahrady. Výběh také zajistí, že se na krmení slepic nebudou podílet jiní ptáci a tím se také zamezí přenosu parazitů jako jsou čmelíci u slepic a nebo všenky u slepic. Také je nižší šance nákazy, jako je ptačí chřipka a pod. Výhodou je také, že i v nepříznivém počasí můžou být slepice ve výběhu a nebudou se brodit v blátě, čímž se eliminují různé nemoci běháků. 

Kurníky s výběhem z naší nabídky mají plno vychytávek, které z kurníku s výběhem dělají skvělou multifunkční volbu pro drobnochovatele. Neumíte si představit jak by jste takový kurník čistili? Není problém. Velká dvířka jak do výběhu, tak do kurníku a vysouvatelný trusník Vám práci usnadní a urychlí. Taky sběr vajíček bude snadný a rychlý. Nemusíte se namáhavě plazit a nebo lézt do kurníku nebo výběhu, protože vnější snášková hnízda s vyklápěcí stříškou stačí jednoduše otevřít a vajíčka pohodlně posbírat. Díky tomu že je kurník umístněný v horním rohu celé konstrukce, tak se nemusíte sklánět ke hnízdu. Vnější snášková hnízda jsou v ideální výšce pro sběr vajec.  

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem