Kurník pro slepice POLLY CHALET 2XL + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 999 Kč

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Kurník pro slepice,
k chovu 10-15 slepic,
vysoce kvalitního HPL laminátu,
2 vnější snášková hnízda,
3 hřady a výklopná střecha,
rozměr 124x141x100 cm.

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
18 999 Kč    
Kód produktu 0446
Kategorie Kurníky pro slepice z HPL laminátu
Záruka 2 roky
 

Kurník pro slepice POLLY CHALET 2XL

Kurník pro slepice, pro 10-15 slepic, 2 vnější snášková hnízda, 3 hřady, výklopná střecha pro snadné čištění, 124x141x100 cm. Chcete-li vašim slepicím zabezpečit opravdu pohodné útočiště, pak nepřehlédněte tento kurník. Pro noční odpočinek mají slepice k dispozici tři hřady. Pro snášení vajec jsou připravena dvě vnější snášková hnízda. Odebírání vajec je proto velice pohodlné pouze pomocí nazvednutí střechy hnízdaKvalitní kurník ochrání slepice před všemi povětrnostními vlivy i před predátory. Zároveň kurník zajistí optimální teplotu v letních i zimních měsících díky přirozené tepelné izolaci. Čištění kurníku zvládnete během chviličky díky výklopné střeše. Kurník vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu Vám bude dělat radost dlouhá léta. 

Kurník snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 777 782 177  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

POLLY CHALET 2 XL

✅ Klady

  • Kurník nevyžaduje téměř žádnou údržbu
  • Unikátní HPL laminát skvěle tepelně izoluje
  • Kurník nepohlcuje pachy a nepodléhá hnilobě
  • Hladký povrch bez spár ulehčí čištění a likvidaci parazitů
  • Do prostorného kurníku se vejde až 15 slepic
  • Díky odklápěcí stříšce snadno odeberete vejce ze 2 snáškových hnízd
  • Bezpečnostní dvířka ochrání slepice před predátory
  • Atraktivní dizajn, který vynikne na každé zahradě

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli

 

Rozměry kurníku pro slepice

Vnější rozměry celého kurníku jsou 124x141x100 cm. Vnitřní rozměry kurníku jsou 105x92,5 cm, a tak kurník poskytuje pohodlí až pro 15 klasických nosnic.  

Vybavení kurníku

Kurník pro slepice je vybaven třemi hřady pro noční odpočinek slepic. Součástí kurníku jsou také dvě vnější kukaně, v kterých budou mít slepice dostatek prostoru a klidu pro snášení vajec. Získávání vajíček přitom bude velice jednoduché, jelikož k jejich vyzvednutí stačí pouze zvednout střechu snáškových hnízd. Součástí balení jsou bezpečnostní dvířka Polly Defender, na které můžete v případě zájmu snadno připojit automatické otevírání kurníku. Automatické otevírání a zavírání kurníku není součástí balení!

polly-chalet-2xl-2


Údržba a čištění kurníku

Kurník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění kurníku však zvládnete během chviličky díky výklopné střeše. Kurník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kurníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento kurník velice odolný proti napadení různými parazity, roztoči, zejména pak čmelíky často se vyskytující v běžných dřevěných kurnících.

polly-chalet-2xl-2_02


Vlastnosti materiálu kurníku

Kurník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený kurník pro slepice tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kurník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento kurník má hmotnost cca 46 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve velmi silném větru. Kurník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém jej v případě potřeby přemístit. Kurník má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Kurník je dobře větraný díky štěrbinám umožňujícím optimální cirkulaci vzduchu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám bude dělat radost řadu let.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurník pro slepice POLLY CHALET 2XL - montáž

Hmotnost 50 kg
Kurníky 6-12, 12-20
Kurníky 2
Kurníky Ne
Označení produktu CUCCIA POLLY CHALET 2XL
CZ popis Kurník pro slepice,124x141x100cm, vstup 25x30cm, HPL laminát
SK popis Kurín pre sliepky, 124x141x100cm, vstup 25x30cm, HPL laminát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: