Kachník DUCKY M

 

Domek pro kachny,
z vysoce odolného HPL laminátu,
poskytuje vynikající tepelné a hygienické vlastnosti
otevírací střecha pro snadné čištění,

rozměry 70x56x54 cm.

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
4 999 Kč    
Kód produktu 0356
Kategorie Kachníky z HPL laminátu
Záruka 2 roky
 

Kachník DUCKY M

Domek pro kachny, otevírací střecha pro snadné čištění, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozměry: 70x56x54 cm. Pokud hledáte opravdu kvalitní kachník na vaši zahradu nebo do parku, pak nemůžete vybrat lépe. Domek poskytne kachnám to nejlepší prostředí, které je ochrání před všemi povětrnostními vlivyKachnám bude v domku příjemně v horkém i chladném počasí díky přirozené tepelné izolaci. Kachník přitom vyčistíte během chviličky, práci Vám totiž velice usnadní praktická otevíratelná střecha. Domek pro kachny vyrobený z velice kvalitního a odolného materiálu bude zdobit Vaši zahradu po dlouhá léta.

Kachník snadno složíte bez jakéhokoliv nářadí pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 777 782 177  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

✅ Klady

  • Vyroben z velice odolného materiálu
  • Dlouhá životnost kachníku
  • Snadná údržba a čištění kachníku
  • Výklopná střecha
  • Jednoduchá montáž bez nářadí

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádný nenašli


Rozměry kachníku

Vnější rozměry celého kachníku jsou 70x56x54 cm. Vnitřní prostory kachníku jsou 58x42 cm, a proto je kachník ideální pro až čtyři indické běžce.

DUCKY_M_ROZMERY

Údržba a čištění kachníku

Kachník vyrobený z unikátního materiálu nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění. Čištění domku pro kachny však zvládnete během chviličky díky otevírací střeše. Kachník lze v případě potřeby jednoduše rozložit a můžete ho umývat, čistit a dezinfikovat jakýmkoli čisticím prostředkem. Vzhledem k tomu, že je materiál kachníku hladký a opravdu snadno se čistí, je tento domek pro kachny velice odolný proti napadení různými parazity.

 Kachník čištění a údržba


Vlastnosti materiálu kachníku

Kachník je vyrobený z vícevrstvého HPL laminátu, jehož unikátní vlastnosti si zamilujete. Kurníky vyrobené z extrémně odolného HPL laminátu splňují mimořádné požadavky na zatížení a trvanlivost. Tento speciální materiál zajištuje vynikající tepelnou odolnost jak v létě, tak i v zimě. Přirozeně zateplený domek pro kachny tak odolává slunci, dešti, sněhu, ledu i větru. Kachník neabsorbuje žádné pachy ani vlhkost, a tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, kromě běžného čištění, které je však velice snadné. Tento domek pro kachny má hmotnost cca 15 kg, takže je velmi odolný a stabilní i ve větru. Kachník však lze snadno sestavit i demontovat bez jakéhokoliv nářadí díky patentovanému zámkovému systému. Kachník má atraktivní design a inovativní barevné provedení, které skvěle zapadne na každou zahradu. Samotný materiál nepodléhá hnilobě a díky jeho výjimečné pevnosti máte jistotu, že si koupíte kvalitní výrobek, který Vám bude dělat radost řadu let.

Ukázka z praxe

DUCKY_M_PRAXE

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kachník DUCKY M - montáž

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a specialista pro chovatelské potřeby
"Všichni o mně ví, že HPL laminát je moje srdcovka, jelikož se jedná o nejlepší materiál, který je v současné době na trhu. Je tomu tak i u kachníku Ducky, který má navíc skvělý dřevěný vzor. Vždy na něm oceňuji hlavně jeho skvělou konstrukci, na kterou není potřeba žádné nářadí, takže jej složí i lidé méně zruční. 
Hlavní předností kachníku vyrobeného z HPL laminátu jsou jeho vynikající tepelné vlastnosti. Lisovaný laminát obsahuje vzduchové komůrky, které vytvářejí dobrou izolační kapsu, proto v něm bude v létě i v zimě kachnám dobře. Jeho vlastnosti a hladký povrh také zlepšují jeho údržbu, protože nenasákne žádné tekutiny, odolává agresivnímu trusu drůbeže a stačí jej jednoduše opláchnout vodou. Při jeho čištění určitě oceníte také výklopnou střechu, a navíc díky ní můžete kachny jednoduše zkontrolovat, zda Vám žádná nechybí.
Dispoziční řešení kachníku poskytuje pěkné klidné zázemí a závětří. Pokud hledáte kachník pro 2-3 indické běžce, tak s tímto domečkem rozhodně nešlápnete vedle."
Hmotnost 18 kg
Označení produktu CUCCIA DUCKY M
CZ popis Kachník,70x56x54cm, vstup 25x30cm, HPL laminát
SK popis Domček pre kačky, 70x56x54cm, vstup 25x30cm, HPL laminát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: