Přepravky na drůbež

Plánujete si koupit slepice a nevíte, jak je přepravovat? Bojíte se, že slepicím převozem ublížíte nebo že slepice budou z transportu ve stresu a následně Vám klesne snůška vajec?  Nejlepší možností, jak těmto obtížím předejít, je koupit si přepravky na drůbež. Přepravka na drůbež je vhodná nejen pro převoz slepic, ale i další živé drůbeže jako jsou bažanti, koroptve, křepelky, perličky, holuby apod.


Přepravka na drůbež vám zajistí bezpečný a pohodlný převoz bez zbytečných komplikací či zranění. Aby ale drůbež nebyla při transportu vystavena stresu, je důležitý výběr přepravky na drůbež a také zajištění podmínek při převozu.

  • Přepravka na drůbež by měla být tmavá, útulná a pro počet drůbeže tak akorát veliká, abychom jí omezili během transportu pohyb a tím ji udrželi v klidu.
  • Přepravka na drůbež musí mít dostatek dýchacích otvorů, aby měla drůbež za jízdy neustále přísun čerstvého vzduchu.
  • Přepravku na drůbež umístěte při přepravě na tmavší místo. Slepice tak budou klidnější, jelikož ve tmě přechází do spánkového režimu.
  • Doporučujeme si pořídit přepravku z odolného plastu, který je jednoduchý na údržbu a snadno se čistí.

 

Ať už jedete drůbež odvézt jen pár metrů na vaši zahradu, či plánujete převoz na vzdálenější místa např. z důvodu prodeje nebo výstavy, vždy je třeba dbát na to, aby byl transport proveden co nejšetrněji a Vaši drůbež to nijakým způsobem neohrozilo.

P%C5%99epravka%20na%20dr%C5%AFbe%C5%BE

 

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení