Jak na mravence

Mravenci jsou obdivuhodní tvorové, ale pokud se dostanou na naši zahradu či do bytu, dokáží pěkně znepříjemnit život a je obtížné se jich zbavit. Nebudeme zde opakovat babské rady, jak se zbavit mravenců, ale naopak Vám řekneme, co na mravence opravdu funguje!

Jak na mravence


Mravenci na zahradě či v bytě se objevují nejvíce v letních měsících. Mravenci na zahradě škodí především tím, že roznášejí mšice, které produkují sladkou šťávu. Jelikož milují sladkou chuť, usazují se  mravenci také rádi v kuchyni. Mravenci se tedy vyskytují především všude tam, kde najdou něco na zub. Od jednoho mravence k nám rázem zavítá celá kolonie a ta už dokáže natropit pěkné nepříjemnosti. Jak se ale proti mravencům bránit a co na mravence platí?

Jak se zbavit mravencu rychle


Jak se zbavit mravenců

Pokud máte děti nebo zvířata bude pro Vás ideální volbou BIO křemelina. Jedná se o 100% přírodní produkt. Křemelinu nasypete nebo nastříkáte všude tam, kde se mravenci vyskytují. Nezapomeňte na místa, kudy mravenci vstupují do domu. Křemelina působí na mravence tak, že jakmile s ní mravenec přijde do styku, naruší mu vrstvičku, která chrání tělo mravence. Křemelina poté pohlcuje vlhkost z těla mravence, tím ho dehydratuje a po nějakém čase ho doslova vysuší. Výhodou křemeliny také je, že působí dlouhodobě a neztrácí účinek ani po dešti.

 K hubení lezoucího hmyzu 

BIO přípravek – 100% přírodní

Téměř okamžitý účinek

Dlouhodobý účinek i po dešti


Další variantou, jak se zbavit mravenců, je využít roztok k hubení mravenců. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit Insekticid ve spreji
 SCHOPF FINAL UNIVERSAL proti mravencům nebo BIO roztok s rozprašovačem SCHOPF ECO 3000. Oba přípravky jsou připraveny ihned k použití a stačí je aplikovat na povrchy, úkryty a cestičky, kterými mravenci prochází. Mravenec, který následně přeleze přes ošetřenou plochu, uhyne. Po aplikaci je potřeba zajistit dobré větrání vnitřních prostor. Přípravky fungují téměř okamžitě a působí po dobu až 6 týdnů.

K hubení létajícího a lezoucího hmyzu

Jednoduchá aplikace

Téměř okamžitý účinek

Působí po dobu až 6 týdnů

Všechny naše přípravky jsou vyzkoušené a věříme, že když dodržíte postup při jejich aplikaci, mravenců se snadno zbavíte.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zde naleznete více informací.