Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

 

Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce, 
dřevěný výběh s bočními dvířky

kvalitní pozinkované pletivo, 
odklopná stříška, 
ochrana proti podhrabání, 
rozměry 116x116x58cm.

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
2 929 Kč    
Kód produktu 0838
Kategorie Ohrádky, výběhy
Záruka 2 roky
 

Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

Výběh pro králíky a hlodavce, boční dvířka, ochrana proti podhrabání a odklopná stříška, rozměry 116x116x58cm. Hledáte-li výběh se snadným přístupem a ochranou proti podhrabání, máme pro vás řešení. Díky odklopné střeše máte jednoduchý a pohodlný přístup k vašemu mazlíčkovi. Vnitřní zábrany proti podhrabání zajišťují, že váš králík zůstane v pohodě a bezpečí. Samotný rozměr výběhu poskytuje dostatek místa na vyběhání a prozkoumávání. Díky kvalitní dřevěné konstrukci z čínské jedle má výběh vyšší odolnost vůči venkovním vlivům a tak vám vydrží po dlouhá léta.

Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce KERBL 116x116x58 cm koláž

Pro jaké druhy zvířat je výběh určen

Pro králíky, morčata, činčily a jiné hlodavce.

Materiál

Výběh je vyroben z kvalitní čínské jedle, která má nejen velkou odolnost, ale také krásně vypadá. Dřevo je ošetřeno ochranným nátěrem, který mu poskytuje odolnost proti vnějším vlivůmPozinkované pletivo poskytuje dostatečnou ventilaci a zároveň zabraňuje útěku vašich malých dobrodruhů.

Vlastnosti a využití

A teď to nejlepší - vrchní část výběhu je odklopná, takže k vašemu mazlíčkovi máte snadný přístup. Nemusíte se sklánět nebo ohýbat, abyste se dostali do výběhu. Vnitřek výběhu tak můžete snadno vyčistit nebo přidat nové hračky a vybavení bez zbytečného manévrování. Stačí odklopit střechu a máte vše na dosah ruky.

Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

Ochrana proti podhrabání

Vnitřní zábrany proti podhrabání zajišťují, že váš mazlíček zůstane v bezpečí uvnitř výběhu. Chrání mazlíčka před dravci nebo útěky, takže se nemusíte bát a neustále chlupáče kontrolovat. Díky ochraně proti podhrabání se zabrání poškození okolního prostředí, jako jsou podlahy nebo trávník, které by mohly být poškrábány nebo vyhrabány vaším mazlíčkem. Vaše zvířátka se budou cítit bezpečně a pohodlně, když budou vědět, že mají svůj vlastní prostor a že jsou chráněna před potenciálními nebezpečími venku.

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFVýběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce KERBL 116x116x58 cm

Hmotnost 14 kg
Označení produktu KERBL 81716 VÝBĚH
CZ popis Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce 116x116x58 cm
SK popis Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce 116x116x58 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: