Vodotěsný, ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E250 - napájení přímo ze sítě na 230V + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 109 Kč

 

Ultrazvukový odpuzovač zvěře
bezpečný pro člověka i domácí zvířata
vhodný k plašení kun a hlodavců
ve vnitřních i venkovních prostorech
s odolným vodotěsným krytem
k uchycení přes magnetický držák

s rozsahem tónu v úhlu 180°
s automatickou změnou kmitočtu
s dosahem až 2000 m2
s napájením ze sítě na 230 V
s 2 x 50 mm membránovými reproduktory
s nastavitelným pohybovým senzorem
s rozměry 70 x150 x 55 mm

Dostupnost MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Běžná cena 1 899 Kč
Ušetříte 600 Kč (–31 %)
1 299 Kč    
Kód produktu 0293
Kategorie Ultrazvukové odpuzovače
Záruka 2 roky
 

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E250 

Ultrazvukový odpuzovač zvěře vhodný k plašení kun a hlodavců, bezpečný pro člověka i domácí zvířata. K použití ve vnitřních i venkovních prostorech, vybavený odolným vodotěsným krytem s možností uchycení přes magnetický držák. Odpuzovač kun s rozsahem tónu v úhlu 180° s automatickou změnou kmitočtudosahem až 2000 m2, s napájením přímo ze sítě na 230 V. Plašič kun používá 2 x 50 mm membránové reproduktory a nastavitelný pohybový senzor, rozměry ultrazvukového odpuzovače 70 x150 x 55 mm.

DRAGON ULTRASONIC E250  p1

 
Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je vhodný k odpuzování kun, myší, krys, potkanů a rejsků.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využití plašiče

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany vnitřních prostor jak pro byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepy, auta tak i pro průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety apod. Díky odolnému vodotěsnému pouzdru, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu i větru, je odpuzovač vhodný i pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

DRAGON ULTRASONIC E250  p2


Instalace

Odpuzovač Dragon Ultrasonic připevníte pomocí magnetického držáku snadno, rychle a bezpečně na téměř jakýkoliv povrch. Odpuzovač je vybaven silným magnetem, používaným v průmyslové upevňovací technice. Stačí tak kousek kovového povrchu, např. potrubí, zábradlí, okap, kovový parapet, střešní konstrukce, topení atd. a ihned máte bez jakékoliv montáže přístroj nainstalovaný. Pokud v ošetřovaném místě není žádný kovový povrch, na který by bylo možné odpuzovač umístit, je možné využít speciálního kovového přívěsku, který je součástí balení. Kovový přívěšek přišroubujete na požadované místo a poté na něj pomocí magnetu odpuzovač jednoduše připevníte.

DRAGON ULTRASONIC E250  p3


Způsob napájení

Zařízení je napájeno přímo ze sítě na 230 V. 


Jak plašič funguje

Zařízení generuje ultrazvukové signály, které jsou pro kuny a hlodavce nepříjemné, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky s proměnnou frekvencí od zcela neslyšitelného, po lehký až pisklavý tón. Tato automatická změna kmitočtu zajišťuje, aby si škůdce na zvuk nezvykl a nevrátil se. Ultrazvukový signál se velmi dobře odráží od pevných ploch a tím se zvyšuje jeho dosah. Tento odpuzovač, vybaven dvěma membránovými reproduktory, které jsou několikrát silnější než kovové reproduktory, má účinný dosah ve vnitřních prostorech až 2000 m2, ve venkovních prostorech až 25 m v rozsahu 180°.

Tento model je navíc vybaven detektorem pohybu, který pracuje v okruhu 12 m, čímž senzor pronikne přibližně na plochu 220 m2. Odpuzovač se tak sám zapíná při každém pohybu zvířete a vypíná se po nastaveném čase. Senzor má 3 možnosti nastavení – dobu provozu, citlivost a jas.


Bezpečnost

Odpuzovač Dragon Ultrasonic vydává ultrazvukové signály, které jsou pro lidské ucho zcela bezpečné. Na rozdíl od používání jedů či jiných chemikálií je využití plašiče pro člověka, ale i domácí a hospodářská zvířata neškodné. Výjimkou jsou chovné myši, křečci či morčata, pro které může být ultrazvukový signál nepříjemný a není vhodné tato zvířata v ošetřovaném prostoru chovat.


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF Ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E250

Hmotnost 0.7 kg
Kat. Odpuzovače Ultrazvukový
Kat. Odpuzovače Myši a potkani, Kuny
Ultrazvuk odp. Myši a potkani, Kuny
Ultrazvuk odp. Venkovní i vnitřní prostory, Vnitřní prostory
Ultrazvuk odp. 230 V
Ultrazvuk odp. Membránový
Ultrazvuk odp. 2
Ultrazvuk odp. Až 2000 m2
Ultrazvuk odp. 180°
Ultrazvuk odp. Ano
Ultrazvuk odp. Ano
Pod. ultrazvuk. Vnitřní prostory, Venkovní i vnitřní prostory
Pod. ultrazvuk. 230 V
Pod. ultrazvuk. Membránový
Pod. ultrazvuk. 2
Pod. ultrazvuk. Až 2000 m2
Pod. ultrazvuk. 180°
Pod. ultrazvuk. Ano
Pod. ultrazvuk. Ano
Cílová skupina škůdců: kuny a hlodavci ( myši, potkani, rejsci )
Vliv na člověka: žádný
Vliv na domácí zvířata: žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Umístění: ve vnitřních i venkovních prostorech
Pracovní teplota: - 30°C až + 70°C
Efektivní rozsah: až 2000 m2 v prostoru bez překážek
Rozsah tónu: v úhlu 180°
Reproduktory: 2 x 50 mm membránové reproduktory
Napájení: přímo ze sítě na 230V
Rozměry 70 x150 x 55 mm
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zde naleznete více informací.