Pařeniště, fóliovník HNK 120x60x60 cm

 
  • 1 z 2
 

Pařeniště / fóliovník, 
průhledná PVC fólie,
konstrukční tyče z oceli, 
tyče o průměru 16mm, 
2 rolovací okna na zip  
s upevňovacími tkaničkami,
rozměry 120x60x60 cm. 

Dostupnost MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
799 Kč    
Kód produktu 0758
Kategorie Pařeniště
Záruka 2 roky
 

Pařeniště, fóliovník HNK 120x60x60 cm

Fóliovník na pěstování rostlin, z PVC průhledné fólie, 2 rolovací okna na zip, rozměry 120x60x60 cm. Pokud hledáte skvělé pařeniště, který zajistí Vašim rostlinám optimální podmínky ke klíčení a dostatek vlhka k růstu, tak jste tady správně. Praktické průhledné pařeniště ochrání Vaše rostliny před přízemními mrazíky, přívalovým deštěm a bude udržovat vyšší vlhkost a teplo pro lepší růst rostlin. Můžete jej začít používat již koncem zimy, kdy ustanou mrazy a poslední úrodu můžete sbírat i v listopadu před prvním větším ochlazením. Pařeniště hlavně urychluje klíčení rostlin, zlepšuje vitalitu mladých rostlin a chrání je před škůdci. Takové pařeniště rozhodně nesmí chybět žádnému pěstiteli. 

Pro jaké rostliny je pařeniště určené? 

Pařeniště lze využít pro klíčení rostlin na sazenice, ale dobře se v něm daří ředkvičkám, salátům a vlhkomilným bylinkám. Lze jej využít také na předpěstování květin. 

pareniste-parenisko-plodiny

Materiál a vybavení pařeniště

Díky praktické průhledné PVC fólii budete mít vždy přehled o aktuálním stavu rostlin. Konstrukci fóliovníku tvoří kovové tyče, které mají průměr 16 mm. Montáž je opravdu snadná a rychlá, konstrukce se jednoduše zacvakne do sebe, natáhne se a připevní na ní plachta. Větrání a také prostor k manipulaci s rostlinami v pařeništi nabízejí 2 rolovací okna, které lze dle potřeby zavřít nebo otevřít a přivázat tkaničkami.  

 

Hmotnost 3 kg
Označení produktu HNK S0012 PAŘENIŠTĚ PRŮHLEDNÉ
CZ popis Pařeniště, v balení průhledná fólie a tyče, 2 rolovací okna, rozměry 120x60x60cm.
SK popis Parenisko, v balení priehľadná fólia a tyče, 2 rolovacie okná, rozmery 120x60x60cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: