Závěsný odpuzovač kun do auta DR.STÄHLER MARDER KUGELN

 
  • 1 z 4
 

Pachový odpuzovač kun ve formě závěsných odpuzovacích koulí k ochraně motorového prostoru před kunami. Jednoduchá a rychlá instalace s okamžitým účinkem. V balení 1x držák k zavěšení a 2x odpuzovací koule s odpuzující látkou v 1ks na cca 5-6 týdnů, účinná látka Geraniol

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
219 Kč    
Kód produktu 0171
Kategorie Pachové odpuzovače
Záruka 2 roky
 

Závěsný odpuzovač kun do auta MARDER KUGELN

Pachový odpuzovač kun, ve formě závěsných odpuzovacích koulí k ochraně motorového prostoru, snadná aplikace, okamžitý účinek. Vyřešte Váš problém s kunou v motoru s tímto závěsným odpuzovačem kun. V balení obdržíte: 1x držák k zavěšení a 2x odpuzovací koule s odpuzující látkou. Jedna závěsná koule účinkuje po dobu na cca 5-6 týdnů. Účinná látka Geraniol.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_uvod

✅ Klady

  • Nenápadný pachový odpuzovač s vysokým účinkem 
  • Unikátní pachová koule působí okamžitě po instalaci 
  • Jednoduchá instalace dle návodu 
  • Má dlouhý odpudivý účinek až 6 týdnů 

❌ Zápory

  • Zatím jsme žádné nenašli 


Cílový organismus

K odpuzování kun - například Kuna skalní (Martes foina),  Kuna lesní (Martes martes) a další.


Oblast použití

Pachové odpuzovací koule jsou primárně určeny k odpuzení kun z motorového prostoru vozidla, kde způsobují velké škody na vykousané izolaci, překousané elektroinstalaci nebo na hadicích brzdového systému. 


Příprava

Při manipulaci s pachovou odpuzovací koulí používejte gumové nebo mikrotenové rukavice, abyste se vyhnuli přímému kontaktu odpuzující látky napuštěné v kouli s kůží. V případě, kdy by došlo ke kontaktu látky s kůží, je třeba řádně omýt místo dotyku vodou a mýdlem a následně opláchnout čistou vodou.

1. Nasaďte si ochranné rukavice viz doporučení výše. Dále pokračujte otevřením balení například za pomocí nůžek viz obrázek č.1 a výjmutím 1ks pachové odpuzovací koule ven z ochranné obalu.

2. Z balení vyjměte také držák pro zavěšení odpuzovací koule a do prostřed tohoto držáku následně kouli pevně umístěte a ujistěte se, že z něj nemůže vypadnout.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_priprava

Aplikace

Pozor, kuny si značkují své teritorium močí, proto před instalací držáku vždy důkladně očistěte/umyjte motorový prostor. Držák s pachovou odpuzovací koulí se nesmí instalovat přímo na nebo vedle horké části motorového prostoru - může hrozit splanutí!

3. Nyní zavěste držák na vhodné a suché místo v motorovém prostoru, viz obrázek výše. Dávejte pozor na horizontální a pevné zavěšení držáku, aby se při jízdě neuvolnil a nespadnul.

4. Odpuzovací účinek pachové koule je okamžitý, jelikož je vyrobena z celulózy a je nasáklá odpuzující látkou, která je pro kuny velmi nepříjemná, a proto by se motorovému prostoru měla začít vyhýbat ihned po instalaci.


Účinnost

Účinek 1ks odpuzovací pachové koule je přibližně 5-6 týdnů, poté je třeba vyměnit za nový kus. Součástí balení jsou vždy 2ks odpuzovače => možná ochranná až po dobu 3 měsíců. Závěsný odpuzovač kun je možné používat celoročně bez ohledu na venkovní teplotu.

zavesny_odpuzovac_kun_do_auta_MARDER KUGELN_obsah


Návod k obsluze ke stažení:

A1 logo PDFZávěsný odpuzovač kun do auta DR.STÄHLER MARDER KUGELN

Hmotnost 0.2 kg
Kat. Odpuzovače Pachový
Kat. Odpuzovače Kuny
Pachové odp. Kuny
Kat. desinsenkce Kuny
Označení produktu DR.STÄHLER MARDER KUGELN
CZ popis Pachový odpuzovač, 2ks, odpuzovací koule s držákem
SK popis Pachový odpudzovač, 2ks, odpudzovacia guľa s držiakom

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: