Elektrický mlýnek na mouku ETA - HP 1,5kW + v balení DÁREK a DOPRAVA ZDARMA v hodnotě 848,-Kč

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Vysokootáčkový mlýnek na mletí obilovin a luštěnin pro lidskou spotřebu, určený k namletí vlastní mouky. Elektrický mlýnek s motorem o výkonu 1,5 kW s dlouhou životnostní a tepelnou ochranou proti přehřátí. Hodinový výkon 4 - 40 kg/hod dle použitého síta a druhu obilniny/luštěniny. Elektrický mlýnek je dodáván s jedním namontovaným sítem o průměru 0,6 mm a jako dárek od nás obdržíte navíc další tři síta o velikosti 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + klíč k jejich výměně. Elektrický mlýnek je vybaven zásobníkem o kapacitě 20l. Elektrický mlýnek na mouku je spolehlivý produkt, který patří ke špičce v oboru a budete z něho nadšeni. Součástí balení je samozřejmě i český návod. 

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
8 499 Kč    
Kód produktu 0539
Kategorie Mlýnky na mouku
Záruka 2 roky
 

Elektrický mlýnek na mouku ETA - HP 1,5kW

Mlýnek na obilniny, luštěniny a jiné plodiny, hodinový výkon 4 - 40kg/hod dle hrubosti síta, 20l zásobníkový barel, výkon 1,5 kW. Tento  praktický mlýnek je snadno přenosný a velmi oblíbený při domácím zpracování surovin na získání vlastní mouky k pečení nebo vaření. Mletí mouky díky mlýnku zvládnete levou zadní a během chvilky si tak umelete vlastní a kvalitní pšeničnou, žitnou nebo kukuřičnou mouku s hrubostí, jakou si sami zvolíte. Tento elektrický mlýnek má velice výkonný motor s ochranou proti přehřátí, takže se do mletí můžete pustit na plno a vše poběží jako na drátkách. Elektrický mlýnek je dodáván s jedním namontovaným sítem o průměru 0,6 mm a jako dárek od nás obdržíte navíc další tři síta o velikosti 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + klíč k  jejich výměně. Velkým benefitem tohoto elektrického mlýnku je, že si namletou mouku můžete ihned uskladnit v 20 l zásobníkovém barelu a uzavřít víkem. Údržba tohoto mlýnku je velmi snadná a časově nenáročná, přičemž mlýnek Vám bude spolehlivě sloužit řadu let. 

Perfektní pomocník nejen do kuchyně

Pečete si vlastní chleba nebo máte vášeň pro vaření a přípravu dezertů? Náš mlýnek bude u Vás v kuchyni jako ryba ve vodě, ať už budete potřebovat čerstvě umletou mouku pro Váš chleba, hrachovou mouku k zahuštění omáčky a nebo rýžovou mouku na domácí bezlepkové sušenky. Můžete se spolehnout, že mlýnek bude při vašem kulinářském umění vždy Vaší pravou rukou, s kterou budete v kuchyni za hvězdu. Mimo to, jej lze použít i k přípravě krmné směsi (šrotu) pro hospodářská zvířata a využít tak jeho všestrannost použití. 

mlynek-na-mouku

Chytrý mechanismus mletí

Mlýnek má velmi chytře navrženou násypku ve tvaru trychtýře a inteligentní mechanismus, který automaticky napomáhá plynulému pohybu suroviny dovnitř směrem k nožům, kde dochází k jejich rozmělnění. Tato vnitřní část mlýnku je vyrobena z masivní nerezové oceli, stejně jako síta a nože, které jsou součástí. Ostatní části jsou z kvalitního pevného plastu, který je vhodný pro potravinářské účely. 

Expresní rychlost a efektivita

Budete nadšeni, jak rychle a efektivně si poradí i s větším množstvím surovin, a to díky jeho silnému motoru 1,5kW a speciálně navrženým drtícím nožům pro optimální mletí suroviny na výrobu mouky. Jeho výkon se pohybuje v rozmezí 4 - 7 - 20 – 40 kg/hod a odvíjí se od zvolené hrubosti síta, čím větší hrubost, tím vyšší rychlost mletí. Tento vysokootáčkový mlýnek je dodáván s jedním namontovaným sítem o průměru 0,6 mm a jako dárek od nás obdržíte navíc další tři síta o velikosti 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + klíč k  jejich výměně. S takovouto výbavou si doma umelete mouku od hrubé a až po extra jemnou.

sita-k-mlynku-na-mouku-eta


Od zrnka pšenice až po fazole

S elektrickým mlýnkem pomelete veškeré obiloviny na jaké si vzpomenete jako je pšenice, žito, špalda, ječmen, rýže nebo pohanka. Hravě si poradí i s luštěninami jako je hrách čočka, fazole, nebo cizrna a mnohé další, přičemž při své funkci nevytváří okolní nečistoty ani nepříjemný prach. Během chvíle si tak vytvoříte například vlastní bezlepkovou mouku za zlomek ceny, než zakoupíte v obchodě.

POZOR! - není určen pro zpracování olejnin (ucpala by se síta).

mlynek-na-mouku-ok

Praktické skladování, které Vás nadchne

Napadlo Vás někdy, že v mlecím mlýnku můžete mouku i skladovat? Že ne? S tímto skvělým mlýnkem, žádný problém. Při rozemletí surovina propadne do zásobníkového barelu s objemem 20l, který lze uzavřít víkem s pojistným zámkem a mouku v tomto barelu můžete skladovat dle potřeby. Uzavíratelné víko chrání mouku před škůdci jako jsou moli, a zabraňuje, aby mouka nasákla vlhkost z okolí. Díky tomuto skladování Vám mouka vydrží krásně čerstvá a kyprá.

mlenk-na-mouku

 Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF
Elektrický mlýnek na mouku ETA - HP 1,5kW

 

 

Hmotnost 9.5 kg
Označení produktu MILL ETA - HP 1,5kW
CZ popis Elektrický mlýnek na mouku, HP 1,5kW, barel 20l
SK popis Elektrický mlynček na múku, HP 1,5kW, barel 20l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: