Králíkárna dvoupatrová KERBL APPARTMENT + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 99 Kč

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Dřevěná dvoupatrová králíkárna pro chov králíků a morčat o rozměrech 118 x 61 x 130 cm. Jedná se o perfektní králíkárnu, která je vybavena vyjímatelnými trusníky pro snadné čistění a dvěma patry, jejichž průchod lze uzavřít. Bezproblémový přístup do králíkárny zajišťují čtyři samostatná dvířka.

Dostupnost MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
6 156 Kč    
Kód produktu 0424
Kategorie Králíkárny
Záruka 2 roky
 

Králíkárna dvouposchoďová KERBL APPARTMENT

Dvoupatrová králíkárna, pro 2 králíky, zakrslé králíky nebo morčata, čtvery dvířka, vyjímatelné trusníky pro snadné čištění,118 x 61 x 130 cm. Pokud hledáte praktickou dvoupatrovou králíkárnu, máme pro Vás skvělý tip. Dřevěná dvouposchoďová králíkárna poskytne králíkům příjemné bezpečné zázemí. Vám přitom ušetří spoustu práce a času s uklízením, jelikož ji opravdu snadno vyčistíte díky praktickým vyjímatelným trusníkům umístěným v každém patře.  Obě dvě patra králíkárny jsou volně průchozí, průchod je však možné uzavřít. Do králíkárny budete mít jednoduchý přístup přes čtvery samostatná dvířka. Králíkárna je navíc vybavena i bočními dvířky, kterými králíkovi můžete umožnit volný vstup do výběhu (výběh není součástí balení).

Králíkárnu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 777 782 177  (Po-Ne 8 - 18 hodin).

Rozměry králíkárny

Vnější rozměry celé králíkárny jsou 118 x 61 x 130 cm, výška jednoho patra je 50 cm. Dvoupatrová králíkárna poskytuje pohodlí pro dva králíky, zakrslé králíky, morčata nebo jiné malé hlodavce.

Vybavení králíkárny

Mazlíčci budou mít v králíkárně dostatek prostoru a pohodlí. Králíci mohou odpočívat v menší části králíkárny, která jim nabídne příjemné soukromí a přítmí nebo ve větší prosvětlené části, která je vybavena pevnou mřížkou. Tato část s mřížkou je opatřena rolovací zástěnou pro ochranu před nepřízní počasí. Obě dvě patra králíkárny mohou být průchozí nebo je možné jednotlivá patra od sebe oddělit a uzavřít. Králíkárna má celkem čtyři samostatná přední dvířka a jedna boční dvířka, kterými králíkovi můžete umožnit volný vstup do výběhu (výběh není součástí balení). Králíkárna je umístěna na čtyřech plastových nastavitelných nožkách. 

APARTMENT  2


Údržba a čištění králíkárny

Čištění králíkárny zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní vyjímatelné plastové trusníky umístěné v každém patře králíkárny, které stačí vysout, vyčistit a vrátit zpět. 

APARTMENT  1


Vlastnosti materiálu králíkárny

Králíkárna vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 36 kg. Střecha králíkárny je pokryta ochranným bitumenovým materiálemPřesto doporučujeme králíkárnu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěná králíkárna je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Králíkárna dvouposchoďová KERBL APPARTMENT

Hmotnost 39 kg
Označení produktu KERBL 82800 KRÁLÍKÁRNA APPARTMENT
CZ popis Králíkárna dvoupatrová,118x61x130cm, dřevěný
SK popis Králikáreň dvojposchodová, 118x61x130cm, drevený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: