Nádrž na vodu CIMUKA SD-20L-W1/2 - kapacita 20 litrů
  • 1 z 2
Dostupnost SKLADEM (>5 ks)
Můžeme doručit do
Kód produktu 0168
Kategorie Plastové klece pro křepelky
Záruka 2 roky
Nádrž na vodu CIMUKA SD-20L-W1/2
Koncovce 1/2" odpovídá průměru hadice:
Vnější průměr: 20 mm
Vnitřní průměr: 15 mm
Tloušťka stěny: 2,5 mm