Tekutý koncentrát k hubení stájových much SCHOPF LD 100 G, 500ml

 
  • 1 z 2
 

Velmi účinný přípravek k likvidaci stájových much, 500ml koncentrátu = 5,5l roztoku = aplikace formou postřiku nebo nátěru na plochu do 350m2, s téměr okamžitým účinkem (během 30 minut), působí  až 4 týdny, účinné látky Permethrin, Tetramethrin, Chrysanthemum cin. Extr., Geraniol.

Dostupnost OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
949 Kč    
Kód produktu 0071
Kategorie Hubení a odpuzování much
Záruka 2 roky
 

Tekutý koncentrát k hubení stájových much SCHOPF LD 100 G, 500ml

Přípravek k likvidaci stájových much, tekutý koncentrát, téměř okamžitý účinek, působí až 4 týdny, 350m2, 500ml, Permethrin. Jestliže hledáte spolehlivý způsob, jak zahubit všechny druhy much, které obtěžují Vaše zvířata, pak bude tento účinný přípravek přesně pro Vás. Tekutý koncentrát je vhodný k hubení rezistentních druhů much ve stájích, drůbežárnách a jiných hospodářských usedlostech. Připravit si a používat tento přípravek zvládne opravdu každý. Před aplikací ho stačí pouze naředit s vodou a poté ho můžete nanášet na místa častého vyskytu much formou postřiku nebo nátěru. Účinné látky přípravku (Permethrin, Tetramethrin, Chrysanthemum cin. Extr., Geraniol.) zajistí ochranu ošetřených míst až po dobu 4 týdnů.


Cílový organismus

K hubení a odpuzování rezistetních druhů much - například Moucha domácí (Musca domestica),  Bodalka stájová (Stomoxys calcitrans) a další.


Oblast použití

Přípravek se používá například ve stájích (koňských, s hovězím dobytkem, s prasaty), drůbežárnách, ale je možné používat také v hospodářských usedlostech, skladech nebo menších stavení (domácí kurníky).


Příprava

Přípravek je dodáván v 500 mililitrovém balení ve formě tekutého koncentrátu, který je před aplikací potřeba naředit. Dle Vaší potřeby si sami zvolte, jaké množství roztoku je třeba připravit. Na 1 metr čtvereční spotřebujete přibližně 40 mililitrů namíchaného roztoku, což při použití celého balení a aplikaci na 40% celkové plochy (stačí ošetřit ta místa, kde se nejvíce zdržují mouchy) vystačí na 350 metrů čtverečních ošetřované plochy.

Aplikační tabulka pro přípravu roztoku z přípravku LD 100 G
*  při 40% aplikaci roztoku na ošetřovanou plochu
** používá se pouze u aplikace formou nátěru

Příklad roztoku pro formu postřiku: k ošetření 350m² je třeba smíchat 500ml přípravku LD 100 G s 5 litry vody. 

Příklad roztoku pro formu nátěru: k ošetření 350m² je třeba nejprve smíchat 1kg cukru s 5 litry teplé vody a následně je potřeba přimíchat 500ml přípravku LD 100 G.


Aplikace

Aplikujte na místa častého výskytu much – zdi, sloupy, okna a rámy dveří tak, aby je později nemohla olizovat zvířata.

Formou postřiku: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí ručního nebo zádového postřikovače

Formou nátěru: Namíchaný roztok se aplikuje například pomocí štětce nebo válečku.


Účinnost

Přípravek k hubení stájových much má po aplikaci téměř okamžitý účinek (během 30 minut), který přetrvává až po dobu 4 týdnů.


Doporučení prodejce

POZOR! Přípravek je vysoce toxicky pro kočky a není určen k aplikaci na zvířata, podestýlku, krmivo včetně krmítek a napaječek! Mouchy se po čase stanou rezistentní proti účinné látce. Proto je nutné čas od času vyměnit přípravek respektive účinnou látku tak, aby se zabránilo vzniku rezistence a docílilo maximálního účinku produktu! Dospělé mouchy tvoří jen 20% celkové populace, a proto je důležité hubit i muší larvy. Vhodné doplňující přípravky naleznete níže:


Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFLD100G, 500ml - etiketa

 

Hmotnost 0.7 kg
Hubení čmelíků Na plochy
Hubení čmelíků NE
Kat. desinsenkce Mouchy
Hubení much Moucha, bodalka stájová
Označení produktu SCHOPF LD 100 G 500ml
CZ popis Koncentrát k hubení stájových much, 500ml, tekutý
SK popis Koncentrát na hubenie stajňových múch, 500ml, tekutý
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 22.7.2022 07:59
Jak použít tento produkt?
J Avatar autora 22.7.2022 08:18
Dobrý den, jedná se o tekutý koncentrát, který je zapotřebí vždy před aplikací naředit vodou (přesné dávkování najdete v popisku produktu). Takto zředěný roztok potom můžete aplikovat formou postřiku nebo nátěru ve stájích, kravínech, drůbežárnách, apod., jen dejte pozor, aby ho zvířata nemohla olizovat. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.