Insekticid k hubení muších larev s dlouhodobým účinkem FLY TOMB 4GR, 3kg

Neohodnoceno
 
 

Granulát na hubení muších larev 3kg, účinné látky: 40g/kg Diflubenzuron, 5g/kg Piperonylbutoxide, 2,5g/kg Tetramethrin

Dostupnost NA DOTAZ
3 499 Kč    
Kód produktu 0075
Kategorie Hubení muších larev
Záruka 2 roky
 
  • Přípravek můžete použít také v obsazených stájích

Vlastnosti: Fly tomb 4GR je ve vodě rozpustný granulát na hubení muších larev. Obsahuje vícero účinných látek, které přeruší vývojový cyklus much. Nemá vliv na hubení dospělých much, ale působí okamžitě na larvy mouchy domácí, larvy ovádů, larvy pestřenky trubcové - Eristalis tenax a jiné larvy které se vyvíjejí v hnoji nebo v podestýlce chovu skotu, telat, prasat nebo drůbeže. Přípravek můžete aplikovat formou rozptylu, polití pomocí kropicí konve nebo formou postříku pomocí zádového postřikovače. Aplikujte hlavně na líhniště much jako je hnůj, podestýlka atd. Po 10 až 20 dnech po první aplikaci se populace much významně sníží.

Cílový organismus: pro likvidaci všech druhů muších larev (larvy mouchy domácí, larvy ovádů, larvy pestřenky trubcové - Eristalis tenax a jiných larev které se vyvíjejí v hnoji nebo v podestýlce)

Oblast použití: Chov skotu, telat, prasat a drůbeže a jiné oblasti kde se líhnou mouchy 

Tabulka aplikace:

Tabulka aplikace Fly tomb 4GR


Návod k použití:

První aplikaci proveďte 5 dní po vykydání hnoje. Podle typu aplikace, rozpusťte granulát podle výše uvedené tabulky. Zvolte formu aplikace která je pro vás nejvhodnější. Dejte si pozor aby jste ošetřili všechny oblasti kde se líhnou mouchy například hnůj, hlubokou podestýlku, kéjdové kanály a další. Opakujte aplikaci po 14 dnech. Zvyšuje se objem hnoje jen pomalu, můžete interval aplikace prodloužit na 21 dní. Po 10 až 20 dnech po první aplikaci se populace much významně sníží.

Důležitá a praktická informace: Upřednostněte tekutou aplikaci, pokud chcete produkt aplikovat na hlubokou podestýlku (skot, prasata, koně). Fly tomb 4GR se musí používat pravidelně a včas. Pouze pečlivá eliminace všech líhnišť much přináší trvalý úspěch. Pro úspěšné hubení dospělých much doporučujeme produkty LD 100 A, LD 100 B nebo LD 100 G.

Čištění přístrojů: Postřikovač nebo kbelík umyjte v malém množství vody a jaru. Špinavou vodu a prázdné obaly odevzdejte do sběru k recyklaci.

Účinné látky: 40 g/kg Diflubenzuron, 5 g/kg Piperonylbutoxide, 2.5 g/kg Tetramethrin

Balení: 3kg

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFFly tomb 4GR, 3kg

 

Hmotnost 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie

Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. 

Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.Více informací