Vysoce koncentrovaný přípravek pro dezinfekci kurníků DISINFECT PREMIUM, 10l

Neohodnoceno
 
 

Tekutý koncentrát k čištění a dezinfekci kurníků 10l, účinné látky: 250g/l Glutaral, 185g/l Formaldehyd, 25g/l Benzyl

Dostupnost NA DOTAZ
3 499 Kč    
Kód produktu 0087
Kategorie Čištění a dezinfekce kurníků
Záruka 2 roky
 
  • pěnivý
  • vysoce koncentrovaný

Vlastnosti: Disinfect Premium je pěnivý, vysoce koncentrovaný přípravek pro plošnou dezinfekci stájí a stájového prostředí. Mimo vynikající fází odpařování, která způsobuje dezinfekci vzduchu, se Disinfect Premium vyznačuje i dlouhodobým a hlubinným účinkem proti bakteriím, plísním a virům.

Cílový organismus: Disinfect premium účinně eliminuje choroboplodné zárodky a původce následujících nemocí:

Drůběž: Gumboro, Markova nemoc, aviární influenza (ptačí chřipka - H5N1), salmonelóza, Newcastleská nemoc, střevní infekce (kolibakterie), mykózy, ekzémy, stafylokokové, streptokokové, enterokokové a další.

Prasata: prasečí mor, Aujeszkyho nemoc, salmonelóza, dyzentérie (úplavice), parvoviróza, enterotoxémie, virusová onemocnění, prasečí erysipel (červenka), PIA, APP, PRRS, MKS, rhinitis atrophicans (sípavka prasat), myco-plasma, Pasteurella multocida (cholera drůbeže), chřipka, klostridie a další.

Hovězí dobytek: slinivka a kulhavka, IBR/IPV, BVD/MD, hovězí chřipka a další.

Oblast použití: Disinfect Premium je vhodný pro dezinfekci ploch a stájového zařízení ve stájí hovězího dobytka, prasat, nosných slepic a jiné drůbeže, v koňské stáji, na jatkách, útulků pro zvířata, inkubátorů, inseminačních stanic, veterinárních stanic atd. Disinfect Premium je šetrný k materiálu a proto se dá aplikovat i na beton, dřevo, plast a kovové plochy. Přípravek můžete aplikovat například na podlahy, zdí, technické zařízení a transportní zařízení a další. Disinfect premium nemá negativní účinky pro bioplynové stanice!

Návod k použití a dávkování:
 
Před dezinfekci je nutno plochu důkladně očistit. Poté zřeďte koncentrát podle následující tabulky a aplikujte 400ml na 1 metr čtvereční pomocí vysokotlakového čističe, pěnové pistole, konvenční injekční stříkačky nebo mlhového zařízení. Aby se dosáhlo maximálního dezinfekčního účinku, je důležité dodržet expoziční časy. Doporučujeme plochy po dezinfekci opláchnout vodou. Po aplikaci zajistěte dostatečné větrání po dobu 10-12 hodin.

Tabulka aplikace Desinfect Prem

Přípravek je určen pouze pro profesionální uživatele. Výrobce nepřijímá odpovědnost v souvislosti s aplikací nebo v souvislosti s použitím, protože je to mimo jeho vliv.

Čištění přístrojů: Postřikovač umyjte v malém množství vody a jaru. Špinavou vodu a prázdné obaly odevzdejte do sběru k recyklaci.

Účinné látky
: 250 g/l Glutaral, 185 g/l Formaldehyd, 25 g/l Benzyl-(C12-C16)-alkyldimetylammoniumchloride

Nebezpečí určující látky: Glutaral, Formaldehyd, Methanol

Balení: 10l

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFDisinfect premium, 10l

Hmotnost 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie

Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. 

Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.Více informací